רדיו ברסלב שולחני

רדיו ברסלב מגיע אליכם לבית

מאזיני רדיו ברסלב - קול הנחל, חברים יקרים, עמלנו רבות על-מנת לבסס מכשיר רדיו שולחני ביתי, שתוכלו להאזין באמצעותו לרדיו קול נחל ברציפות, ללא תלות בזמינותו של המכשיר הסלולרי ובקיבולת הסוללה שלו. מדובר במכשיר קטן ומסוגנן המתחבר לחשמל ומנגן את רדיו קול הנחל באיכות ובעוצמה (נשלטת) דרך רשת הוויפי (Wi-Fi) הביתית.

מי שאין בביתו חיבור וויפי זמין, יכול לרכוש מתאם 'דונגל' קטן, המתחבר לשקע חשמל, אשר לתוכו מכניסים כרטיס סים, ואזי הוא מייצר חיבור וויפי זמין עבור מכשיר הרדיו. שימו לב כי השימוש בכרטיס הסים כרוך בתשלום חודשי קבוע (ונמוך) לחברת הסלולר אשר מספקת אותו.

הוא קטן ולא תופס מקום רב, על השולחן, על הארון או על המקרר.
רבים שומעים אותו במהלך פעילותם השוטפת בבית, ואין לתאר את העונג של הכנות השבת ביום שישי, כאשר ברקע מתנגנים שירי שבת, שיעורים מפרשת השבוע ודיבורי חיזוק לקראת שבת המלכה. הכנות השבת מתקדמות בקלות מתוך עונג, נחת ושמחה, עם ציפיה לקראת השבת הקרבה ובאה.

נדגיש כי כל עיסוקנו הוא רק בזיכוי הרבים – שיזכו לינוק מדעת רבינו. הדברים נעשים ללא כוונת רווח כלל, וכל היחידות נמכרות בעלותן, בכדי שעוד ועוד נפשות יוכלו לשמוע את קולו של ה'נחל נובע מקור חכמה', בכל דרך הנוחה להם.

עלות המכשיר

300

עלות SIM

20\חודשי

להזמנות חייגו: 050-344-9994

ניתן גם להזמין דרך INTER-PHONE (אינטרפון),
ברחוב ז'בוטינסקי 129, בני ברק, טלפון: 03-5788084

סרטוני הדרכה

הגדרת הרדיו אינטרנטי של קול הנחל
מדריך מקוצר לביצוע הגדרות ראשוניות [חיבור וויפי]

כיצד מחברים את מכשיר הרדיו לרשת הוויפי הביתית, תוך הזנת סיסמת הגישה לרשת

הגדרת סיסמא ברדיו אינטרנטי קול הנחל
מדריך מלא: חיבור לרשת הוויפי ואופן שימוש במכשיר

אופן חיבור מכשיר הרדיו לרשת הוויפי הביתית, ודרכי ההפעלה הבסיסית של המכשיר

הגדרת תחנות נוספות לרדיו אינטרנט
אופציונלי: מדריך חיבור לתחנות נוספות [מתקדם]

כיצד להגדיר במכשיר חיבור לתחנות מקוונות נוספות, באמצעות שליטה עליו ממחשב המחובר לרשת הוויפי הביתית

שאלות נפוצות

מכשיר שולחני קטן עם רמקול מובנה, המתחבר לרשת הוויפי (Wi-Fi) הביתית ומנגן דרכה את הרדיו בעוצמה (נשלטת) וברציפות, ללא תלות במכשיר הסלולרי או במחשב. מי שאין לו רשת וויפי זמינה בביתו, יכול לרכוש 'דונגל' עם כרטיס סים שמתחבר ישירות לשקע החשמל הביתי, ומספק חיבור וויפי זמין.
מכשיר הרדיו השולחני מאפשר לך לשמוע את רדיו קול הנחל ברצף, גם אם אין לך מכשיר נייד 'חכם' כלל.
יתירה מזו, גם מי שיש ברשותו מכשיר 'חכם' ימצא תועלת מרובה במכשיר זה, אשר מאפשר לנגן את הרדיו ברציפות גם כאשר נכנסת שיחה במכשיר הנייד, וגם כאשר המכשיר הנייד כבר מצפצף כי הסוללה חלשה, וצריך לחבר אותו למטען וכו'.
למכשיר הרדיו השולחני עוצמת שמע גבוהה למדי, הרבה יותר משל כל מכשיר טלפון נייד נפוץ, ויש עליו חוגת 'ווליום' (עוצמת קול) מובנית, שניתן באמצעותה להגביר או להנמיך את עוצמת השמע.
הוא קטן ולא תופס מקום רב על השולחן, על הארון או על המקרר.
רבים שומעים אותו במהלך פעילותם השוטפת בבית, ואין לתאר את העונג של הכנות השבת ביום שישי, כאשר ברקע מתנגנים שירי שבת, שיעורים מפרשת השבוע ודיבורי חיזוק לקראת שבת המלכה. הכנות השבת זורמות מתוך עונג, נחת ושמחה, עם ציפיה לקראת השבת הקרבה ובאה.
למכשיר ישנה איכות שמע מצוינת. בכלל, ערוצי רדיו קול הנחל משודרים בסטריאו, בקצב נתונים של 128Kbps, המספק איכות שמע גבוהה אפילו למוזיקה, וכל שכן לשיעורי התורה. בנוסף, עוצמת השמע במכשיר גבוהה למדי, ובוודאי עולה על זו של כל מכשיר טלפון נייד.
עלות המכשיר היא 300 ש' (חד פעמית), והיא מכסה רק את הוצאותינו סביבו. אין כאן כל רווח, והמטרה היא רק זיכוי הרבים.
אם בביתך ישנה קליטה של רשת וויפי כלשהי שאתה רשאי להשתמש בה, אזי יוכל המכשיר להתחבר דרכה לרדיו קול הנחל ולנגנו. במידה ולא, באפשרותך לרכוש מתאם ('דונגל') בעלות חד פעמית של 30 ש', וכן כרטיס סים (בתשלום חודשי של כ- 20 ש' לחברת הסלולר). את הסים מכניסים לתוך המתאם, והמתאם עצמו נכנס לאחד משקעי החשמל הזמינים בבית, ומייצר רשת וויפי ביתית שיכולה לשמש בצורה קלה ונוחה את מכשיר הרדיו.
את המכשיר ניתן לרכוש ישירות דרך חנות 'אינטרפון תקשורת' ברח' ז'בוטינסקי 129 בני ברק (טלפון: 03-5788084), או באמצעות שליחת מסר לאולפן באפליקציות ובאתר.

זיכוי הרבים - ללא כל מטרת רווח

נדגיש כי רדיו קול הנחל פועל אך ורק להפצת דעת רביז"ל, לזיכוי הרבים, ללא כל מטרת רווח.

מאחורי הקלעים מבוצעת עבודה יומיומית ענפה, הכרוכה בפיתוחים טכנולוגיים רבים,
תחזוקת ציוד, עמידה בקשר עם מאזינים, הבאת תכנים חדשים ושירים חדשים בהתאם למשוביכם, בהתאמה למועדי השנה, לאירועים המתחדשים בעולם ועוד.
הכל נעשה בהתנדבות לכבודו של רבינו ולשימוש הציבור.