דרכי האזנה

האזנה דרך טלפון 077-2218-148

חיוג בטלפון

בחיוג למספר הטלפון 077-2218-148, תוכלו להאזין לשיעורים ברצף. שימו לב: מדובר בשיחה רגילה, ללא כל עלות מיוחדת. אם אתם משלמים לספק הסלולר תשלום חודשי קבוע בגין חבילת דקות לחיוג לכל יעד בארץ [כך הוא אצל הרוב המוחלט של משתמשי הסלולר בארץ], הרי שאין שום תשלום נוסף בגין חיוג למספר הנ"ל.

חייג 077-2218-148
האזנה דרך רדיו שולחני

מכשיר רדיו שולחני

מכשיר שולחני קטן ואסתטי, המתחבר לרשת הוויפי (Wi-Fi) הביתית, ומשמיע את רדיו קול הנחל באיכות ובעוצמה (נשלטת), ללא תלות במכשיר טלפון נייד. מי שאין בביתו רשת Wi-Fi, יכול לרכוש גם כרטיס סים ומתאם אשר מוכנס לכל שקע חשמל סטנדרטי ומאפשר זמינות של רשת Wi-Fi בבית.

הזמן רדיו שולחני
האזנה דרך אפליקציה Android

אפליקציה Android

מאפשרת האזנה לרדיו ולערוץ המוזיקה תוך השתלבות אוטומטית עם שיחות נכנסות ויוצאות. לוח שידורים שבועי, אפשרות לשלוח מסר לאולפן, להפיץ ולזכות מכרים, להיעשות שותפים, לקבל הודעות על תוכניות מיוחדות בשידור חי [בבחירה], ועוד. בסמראטפונים מאושרים ('כשרים') – יש למצוא את האפליק' בחנות הייעודית של הספק, או לבקשו שיוסיפה לשם (ובכך לזכות את עצמכם ורבים אחרים).

הורד אפליקציה למכשירי Android
האזנה דרך אפליקציה iOS

אפליקציה iOS

מאפשרת האזנה לרדיו ולערוץ המוזיקה תוך השתלבות אוטומטית עם שיחות נכנסות ויוצאות. לוח שידורים שבועי, אפשרות לשלוח מסר לאולפן, להפיץ ולזכות מכרים, להיעשות שותפים, לקבל הודעות על תוכניות מיוחדות בשידור חי [בבחירה], ועוד. בנוסף ניתן לצפות בתוכניות VOD ממיטב רבני ברסלב, וכן לקרוא אונליין סידור תפילה, תהילים, שיר השירים, תיקון הכללי לקריאה והאזנה, תפילת הדרך, ברכות וסגולות.

הורד אפליקציה למכשירי iOS
האזנה דרך תוסף לדפדפן כרום

תוסף לדפדפן כרום

תוסף לכרום הוא בעצם תוכנה קטנה, או אם תרצו אפליקציה קטנה, שיכולה לשנות, להתאים ולשפר את הפונקציונליות של הדפדפן כרום.

בעזרת התוסף שלנו ניתן להאזין לרדיו קול הנחל דרך הדפדפן ללא כניסה לאתר או לאפליקציה

התקן ב-Chrome
האזנה דרך נגנים שונים

נגנים שונים

ניתן להאזין לרדיו קול הנחל באמצעות כל תוכנת נגן התומכת בנגינת Live Audio Stream. הכנו בעבורכם מספר קישורים ישירים לנגנים שונים, שדרכם אפשר להאזין בצורה מיידית. אמנם, איננו ממליצים על שיטה זו, מאחר ואתם מפסידים את כל התכונות החשובות הנלוות הזמינות באפליקציות, כגון לוח שידורים שבועי, אפשרות לבקשת תזכורת לתוכניות, אפשרות לתקשורת עם האולפן ועוד.

Winamp האזנה לרדיו ברסלב דרך WinampWindows Media Player האזנה לרדיו ברסלב דרך Windows Media PlayerQuick Time האזנה לרדיו ברסלב דרך Quick TimeReal Player האזנה לרדיו ברסלב דרך Real PlayerVLC Player האזנה לרדיו ברסלב דרך VLC Player