להיות שותף

רבינו הבטיח: איני נשאר חייב למי שעושה בשבילי
"במקום שאני לוקח - שם אני נותן ", ו-"אצלי - עוד אף אחד לא הפסיד"

בואו ליהנות איתנו מערוץ של תורה ומוסיקה דקדושה, והיו נא שותפים להפצת דעת רבינו בעולם
לא מוכרים פה שום דבר... חוץ מִשֵׂכֶל אמתי - כאן שומעים רק תורה ושירי קודש.

איך נעשים שותף לרבינו ולרדיו שלו

אין דבר גדול מלשמש את רבינו נחמן בן פיגא זיע"א
לעזור לו לקרב נפשות להשי"ת על-ידי שמפיצים את דעתו הקדושה,
כך שמובן שכל אחד רוצה להיות שותף לכך.

(1)

שלח לבני משפחה, חברים ומכרים הודעה שיש רדיו קול הנחל בעולם, ושכדאי להם מאוד להאזין לו, כי התועלת היא בלי שיעור. איך? באמצעות סמס, וואטסאפ, טלגרם וכו'. שימו לב כי דרך אפליקציית הרדיו, ניתן לשלוח הודעות שיתוף בקלות, באמצעות כל אפליקציית שיתוף שתבחרו... ממש בקליקים בודדים.

(2)

פרסמו בחום את רדיו קול הנחל בדף הפייסבוק שלכם, באינסטגרם, בטוויטר, ובכל כלי טכנולוגי העומד לרשותכם, שבו צופים אחרים. אין לדעת מי יראה, ינסה, וחייו הנצחיים יהיו לו לשלל. זכרו: המציל אפילו נפש אחת – כאילו הציל עולם מלא; ומה עם ילדיו ושאר דורותיו שיזכו בעקבות כך לחיים מתוקנים של טוהר וקדושה? חשבו על כך! יש קונה עולמו בשעה אחת – בקליק אחד, בפוסט אחד, בשיתוף אחד. כפשוטו. בלי גוזמא.

(3)

בעלי אתר אינטרנט, בכל תחום שהוא: פרסמו את הרדיו. הוסיפו קישורים לאתר הרדיו, וכן לשמיעה ישירה שלו. הנה קוד להטמעת הנגן באתרכם: {השלם כאן}

(4)

בעלי מכשיר 'חכם' כשר: צרו קשר עם מפעיל שירות הסינון שלכם, ובקשו ממנו להכניס לחנות האפליקציות שלו את אפליקציית קול הנחל לאנדרואיד, אך לא רק עבורכם באופן פרטי, אלא עבור כלל הציבור. ככה תזכו עוד רבים באורו של רבינו, ולזכות מזכה הרבים – אין שיעור!
נדגיש כי רדיו קול הנחל פועל אך ורק להפצת דעת רביז"ל, לזיכוי הרבים, ללא כל מטרת רווח. מאחורי הקלעים מבוצעת עבודה יומיומית ענפה, הכרוכה בפיתוחים טכנולוגיים רבים, תחזוקת ציוד, עמידה בקשר עם מאזינים, הבאת תכנים חדשים ושירים חדשים בהתאם למשוביכם, בהתאמה למועדי השנה, לאירועים המתחדשים בעולם ועוד. הכל נעשה בהתנדבות לכבודו של רבינו ולשימוש הציבור.