היוצר החרדי DJ רועי הרוש עוד זוכר את התקופה שבה הוא התחבט עם עצמו האם לחצות את הגדר ולתקלט באירועים שבהם הוא היה צריך 'לעגל פינות' ולהרקיד מעורב כאשר המחיצות זזות ונדחקות לסוף האולם, אך כשזה קרה הוא פשוט נסחף לתוך זה ואחריו החלו עוד ועוד תקליטנים מהמגזר החרדי להמשיך ולנגן למרות...

כשהתחילה מגיפת הקורונה להתפשט בישראל ועולם האירועים נסגר, קיבל רועי הרוש מתנה משמיים מעצם עצירת מרוץ החיים ואז הוא התחיל את התהליך של ההתקרבות חזרה לבורא עולם מתוך אהבה והבנה, צעד אחרי צעד הוא לקח על עצמו עול תורה ומצוות שוב. חוזר למקורות עליהם גדל, כשכל מה שמוביל אותו זו ההבנה שאין 'באמצע' - צריך לבחור צד וללכת עליו עד הסוף.

כעת, רועי הרוש שבמשך השנים חיתן אלפי זוגות, מצהיר: "לא אתקלט באירועים מעורבים ולא אתן יד לפתיחת מחיצות במהלך האירועים בהם אני DJ" מהלך זה יש לומר אינו קל, רוב האירועים שלו הם כאלה – אך בהחלטה ברורה ודרך נחושה הוא בטוח שהוא עושה את הדבר הנכון ומקווה שכמוהו ילמדו שאר התקליטנים, על מנת לתקן את המעוות שהוא עצמו גרם שנים אחורה.

את כל החוויה המטלטלת הזו מסכמת מחרוזת חדשה שעיבד והפיק רועי הרוש בה הוא מארח את הזמר אבי פודולינסקי – כוכב מוזיקלי בעולם הישיבות ששר את כל מה שרועי הרגיש בתהליך הזה: "מה שהיה היה – העיקר להתחיל מהתחלה"

מחר (חמישי), יצעד היוצר החרדי DJ רועי הרוש אל מתחת לחופה, מי שיקדש אותו יהיה הרב מנחם אדרי שליט"א שבדרשותיו ובדרכו המופלאה והפשוטה הצליח לשנות – לקרב ולחזק את רועי.

תגובות

לא נמצאו תגובות חדשות
תוכן התגובה הינו שדה חובה.