האמן והיוצר מענדל ראטה, שרק לפני שלושה חדשים עורר סערה גדולה עם שיר האהבה שהוא הוציא, מפתיע שוב עם קליפ קולנועי מושקע ומרגש, המספר את סיפורו המטלטל של נער חרדי אשר נזרק מביתו של אביו, מתוך הקושי של האבא להתמודד עם הילד השונה, הקורא ספרים צבעוניים, שומע מוזיקה מגוונת, ומשתמש בסמארטפון.  

בסופו של מסע החיפוש, מגיע הנער ל׳פסטיבל יהודי׳, שם מתאפשר לנערים להביע את עצמם בעזרת יצירה אמנות ותפילה מוזיקלית בחיק הטבע.  שם מוצא הנער את החיבור אל הנשמה שלו מחדש. בסופו של הסיפור, גם אביו של הנער מגיע אל הפסטיבל, מביט בבנו החווה צמיחה רוחנית חדשה, ומבין שהבן בסך הכל חיפש את דרכו האישית אל הבורא, ושהסממנים החיצוניים שהוא שינה לא מראים כלל על ריחוקו של הבן מחיפוש האמת אלא בדיוק להיפך.

מי שמשחק בכשרון נוגע ללב את דמותו של הנער המחפש את דרכו הוא האמן והיוצר נותי פוקס, מי שהתפרסם בתור ילד פלא עם השיר ואפילו בהסתרה, ובשנים האחרונות יוצר מוזיקה מקורית משלו.  את דמות האבא משחק בכשרון מוצלח שלום סוכות.

האם יצליח הקליפ המוזיקלי לעורר גם הפעם מהפכה תודעתית בקרב הורים המתמודדים מול ילד עצמאי עם נשמה מחפשת, והוא ישיב לב אבות על בנים ולב בנים על אבותם?  ימים יגידו.  


לחן מילים ושירה: מענדל ראטה
עיבוד מוזיקלי: יענקי כהן
הפקת קליפ: עולם ומלואו הפקות
תסריט: מענדל ראטה
בימוי: אהרן אוריאן
צילום: דוד אוריאן
מפיקה: חנה אוריאן
עריכה: אביה נתן
מפיקת ארט: אביגיל גור

 

תגובות

לא נמצאו תגובות חדשות
תוכן התגובה הינו שדה חובה.