הרופא האישי שלך!
1195
הרופא האישי שלך!

"ברוך אתה... רופא חולי עמו ישראל" לכאורה היו צריכים להגיד שה' הוא רופא כל העולם אך אבא שבשמים הוא רופא אישי שלנו!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו: <br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br />https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

מי שיש לו אמונה - לא מפחד!
1438
מי שיש לו אמונה - לא מפחד!

בורא עולם הביא את הקורונה והוא משגיח על עמ"י בהשגחה מיוחדת מי שיש לו אמונה - אין לו ממה לפחד!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו: <br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br />https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

אבא רוצה לתת לך
1410
אבא רוצה לתת לך

כשאדם מבקש את מה שחסר לו מהבורא הוא גורם לו נחת רוח, כי התענוג של כל אבא זה לראות את הבנים שלו מסודרים בגשמיות וברוחניות, רק תבוא לבקש...<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו: <br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br />https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

סוד התפילה
999
סוד התפילה

תפילת ציבור עולה בזכות אותו אחד שהתפלל בכוונה <br />בזכותו עולים כל התפילות של כולם.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו: <br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br />https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

ללכת בדרכיו
923
ללכת בדרכיו

תלך בדרכו ויהיה לך טוב- הרב שלום ארוש מלמד אותנו ללכת בדרך הנכונה ולהצליח

לנצח את הקורונה
3238
לנצח את הקורונה

הלחץ הגדול בעולם מפני מחלת הקורונה מטריד את שלוות כולם!<br />הרב שלום ארוש מגלה לנו איך תנצל ממנה

הכל שמור אצלו
1054
הכל שמור אצלו

כל הדברים הטובים שעשית, שמורים אצל בורא עולם, רצון טוב לא נאבד אף פעם,<br />הרב שלום ארוש בתקצירו השבועי בחיזוק באמונה

בחוכמה יבנה בית
725
בחוכמה יבנה בית

הכל תלוי במילה שלך,<br />מילה שהורסת בית ומילה שבונה<br />ובחוכמה יבנה בית<br />הרב שלום ארוש בשעורו המעצים על בנין הבית

בול בשבילך!
929
בול בשבילך!

עוד תראה שהכל היה לטובתך!<br />הרב שלום ארוש מחזק באמונה<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו: <br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הכל לטובתך!!
1727
הכל לטובתך!!

רע לך? קשה לך? איך אפשר לזכור תמיד להגיד תודה?<br />הרב שלום ארוש בשיעור מחזק באמונה

הכל מאהבה
991
הכל מאהבה

אין רע בעולם! גם אם הכח נראה לך חשוך וקר, גם אם לפעמים הכל נראה אחרת… הרב שלום ארוש בשיעורו מסביר כיצד ניתן לראות את האור בכל דבר.

סם המוות
1893
סם המוות

מעשן סמים?<br />ישנו סם מוות, שלפעמים מעוור לנו את העניים!<br />רוצה להציל ולהנצל?<br />הרב שלום ארוש במסר חשוב לדורינו.

תתחיל לדבר!
947
תתחיל לדבר!

רוצה זוגיות טובה מהשורש?<br />תפסיק להתקמצן, תתחיל לדבר!<br />הרב שלום ארוש מסביר מהי גודל משמעות המילים

תתבודד! תהיה קרוב
1022
תתבודד! תהיה קרוב

צדיקים, כל עברה קלה שעושים, הקב"ה נפרע מהם!<br />עצה מאת הרב ארוש, תעשה התבודדות- תהיה צדיק!

העיקר הוא הרצון | הרב שלום ארוש
1729
העיקר הוא הרצון | הרב שלום ארוש

לא הניסים משנים את האדם ולא שום גילוי שכינה. אדם יכול ללמוד תורה שנים ולא להשתנות, כי מה שמשנה את האדם זה רק עבודה אישית!

תבקש את העיקר!
766
תבקש את העיקר!

תפסיק לבקש טפל,<br />תגיע לעיקר, ואז תקבל הכל!<br />הרב שלום ארוש בסיפורו עם הבבא אלעזר נותן עצות בשמירת עיניים

מה עובר עליך?
1025
מה עובר עליך?

על כולנו עובר מה שעובר,<br />ןצריך לדעת ולהרגיש שהכל מאתו<br />ואם תרגיש כך- תרגיש גן עדן.<br />הרב שלום ארוש מחזק באמונה!

הצרה שלך היא הישועה שלך
1329
הצרה שלך היא הישועה שלך

אין טעויות אצל הקב"ה! גם מה שנראה לנו אסון, פצע וצרה שילוו אותנו כל החיים ו'יתקעו' אותנו בכל חיינו, עשויים להיות לנו פתח של ישועה

התרופה המנצחת
4992
התרופה המנצחת

רוצה להנצל ממחלה?<br />הרב שלום ארוש מציע תרופה מנצחת!

נסיון האמונה
1667
נסיון האמונה

קשה לך? מרגיש לא טוב עם עצמך?<br />תדע שהכל מה'<br />תעמוד בנסיון האמונה- תאמין ותצליח!<br />הרב שלום ארוש נותן לך כוחות לעמוד בנסיון!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

אז רק תודה | הרב שלום ארוש
2031
אז רק תודה | הרב שלום ארוש

לכל אדם יש קשיים ונסיונות בחייו, <br />רוצה להתרומם, להתגבר ולנצח?<br />לרב שלום ארוש יש כמה עצות בשבילך!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

תאמין- תצליח!
1613
תאמין- תצליח!

אין מציאות שאדם יהיה ביאוש!<br />תבקש ממנו- תרחם עלי!<br />תאמין ברחמים של ה' ותצליח!<br />הרב שלום ארוש בשיעורו המעצים באמונה.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

גורם ההצלחה
1273
גורם ההצלחה

מהו הגורם להצלחה שלך בחיים, או חלילה לכישלון? הרב שלום ארוש במסר חשוב מהבעש"ט

לפי מה אנחנו נמדדים?
1545
לפי מה אנחנו נמדדים?

זה ידוע, שאדם לא נמדד לפי ההצלחה שלו אלא רק לפי דבר אחד – העבודה שלו, התפקיד שלו בעולם הזה שכולל דווקא את האתגרים הקשים אך המעניינים והם אלה שמגלים לו את מעלתו וסגולתו.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו: <br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

העולם הזה ועולם האמונה
1742
העולם הזה ועולם האמונה

העולם הזה הוא עולם השכל, וכדי להאמין צריך אמונה לא רק שכל כי עם שכל רואים דברים בצורה שלילית ורעה. אבל בעולם האמונה דברים נראים אחרת, שם הכל טוב ומלא אהבה. הצטרפו לרב שלום ארוש בקליפ מלא תובנות.<br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו: <br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /> <br />לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

העיקרים של רבי נחמן|הרב שלום ארוש תקצירים
2842
העיקרים של רבי נחמן|הרב שלום ארוש תקצירים

לרבי נחמן מברסלב יש שני עיקרים חשובים שאם ניישם אותם בחיים שלנו נהיה האנשים הכי מאושרים! הצטרפו אל הרב שלום ארוש בקליפ נפלא ותגלו את שני הדובדבנים של החיים היפים!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו: <br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

מה אתם עושים ביום האחרון של השנה?|הרב שלום ארוש תקצירים
1045
מה אתם עושים ביום האחרון של השנה?|הרב שלום ארוש תקצירים

מה אתם עושים ביום האחרון של השנה? שאלה קשה, אבל ביום הזה, כמו בכל חודש אלול, כדאי להשקיע את מיטב המאמצים ולשדרג את עצמנו לקראת המשפט הגדול בראש השנה. הצטרפו לרב שלום ארוש בקליפ מעורר.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו: <br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

להאמין בעצמי!
1459
להאמין בעצמי!

למה בורא עולם לא רואה בעין יפה את מי שלא מאמין בעצמו? בכוח ובכל המתנות שבורא עולם נותן לו? כשאנחנו מאמינים בעצמנו אנו מאמנים שהקב"ה אוהב אותנו. הרב שלום ארוש בסרטון מעורר.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו: <br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

אצל רבי נחמן בראש השנה|הרב שלום ארוש-תקצירים
1737
אצל רבי נחמן בראש השנה|הרב שלום ארוש-תקצירים

רבי נחמן מברסלב אומר שאין דבר יותר גדול מלהיות אצלו בראש השנה באומן, אז כולם מוזמנים כי הוא הבטיח והוא מקיים, כל מי שמגיע אליו יוצא זכאי בדין הגדול! הצטרפו אל הרב שלום ארוש בקליפ מעורר.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו: <br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

חודש הרחמים: מתנה לראש השנה| הרב שלום ארוש תקצירים
1242
חודש הרחמים: מתנה לראש השנה| הרב שלום ארוש תקצירים

הקב"ה ידוע באהבתו האינסופית לילדיו, עם ישראל, והתענוג שלו להרעיף עליהם שפע של ברכה ומתנות, אחת מהן היא חודש אלול שהוא הכנה לקראת המשפט הגדול בראש השנה. הצטרפו לרב שלום ארוש בקליפ מעורר.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו: <br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

משפט באהבה| הרב שלום ארוש תקצירים
1407
משפט באהבה| הרב שלום ארוש תקצירים

אחת המתנות היפות שיקבלנו מבורא עולם הוא המשפט השנתי, ולמשפט הזה מתכוננים עם התפילה האישית, עם חשבון נפש ותיקון ושיפור מעשינו, וכך זוכים במשפט הגדול. הרב שלום ארוש מסביר בקליפ מעורר.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו: <br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

להתרגש כמו בפעם הראשונה
1145
להתרגש כמו בפעם הראשונה

כמו כל דבר בחיים, כשאנו מתרגשים לקראת משהו מסוים כך גם עם קיום המצוות. אל תעשו אותם כאילו זה הפעם האלף, תקיימו אותן בשמחה ובהתרגשות כמו בפעם הראשונה. הרב שלום ארוש עם קליפ מעורר.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו: <br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br />https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הוא כאן, חודש הרחמים | הרב שלום ארוש - תקצירים
1930
הוא כאן, חודש הרחמים | הרב שלום ארוש - תקצירים

חודש אלול כאן וזו סיבה לשמוח, לא לפחד ולא לחשוש. זה החודש שמביא איתו את בשורת הרחמים והסליחה, האהבה והאחדות. וגם, את העצה הנפלאה של רבי נחמן מברסלב. קליפ מעורר של הרב שלום ארוש.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו: <br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br />https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

תעלו לעולם האמונה | הרב שלום ארוש - תקצירים
2654
תעלו לעולם האמונה | הרב שלום ארוש - תקצירים

איפה שנגמר השכל שם מתחילה האמונה! בעולם הזה אנחנו מבינים עם השכל. אבל בעולם של האמונה, זה כבר סיפור אחר לגמרי כי אין שום חוקיות, יש רק בורא עולם. הרב שלום ארוש עם קליפ מעורר.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו: <br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br />https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

כשהתענוג לא שלם | הרב שלום ארוש - תקצירים
1309
כשהתענוג לא שלם | הרב שלום ארוש - תקצירים

איך גורמים לתענוג להיות שלם? אם אתם שואלים את בורא עולם אז התשובה שלו היא דווקא ממקום של עבודה, של שליחות בעולם הזה, כך נוכל ליהנות משכר העמל שלנו. הרב שלום ארוש עם קליפ מעורר.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו: <br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br />https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

עצבות:אל תכניסו אותה ללב
2353
עצבות:אל תכניסו אותה ללב

להחזיר את הגלגל אחורנית? אי אפשר, בטח כשמדובר בעצבות, העבירה הגדולה מכל העבירות. אז רגע לפני שאתם חושבים להכניס אותה ללב, תחשבו על הגלגל, על עצמכם ועל מה שיש לרב שלום ארוש לומר לכם.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו: <br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br />https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

ט"ו באב: יום האהבה הגדול
3399
ט"ו באב: יום האהבה הגדול

הוא הגיע, היום האהבה הגדול בשנה, "לא היו ימים טובים לעם ישראל כמו ט"ו באב" אומרים חז"ל והם כל כך צודקים! הרב שלום ארוש על היום המיוחד שקיבלנו בחודש אב, הסגולות והכוחות שלו.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

כל זוג, זו עוד חתיכה מירושלים
870
כל זוג, זו עוד חתיכה מירושלים

כל בית שנבנה עוד חתיכה מירושלים נבנית, עוד חלק מבית המקדש. וכל בית הוא מקדש מעט, בית תפילה. תנו לשכינה הקדושה מקום בבית שלכם ותהיו שותפים בבניית ירושלים. הרב שלום ארוש עם קליפ מעורר.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

איך נבנה בית המקדש
1056
איך נבנה בית המקדש

למה בית המקדש נבנה דווקא במקום שהוא נבנה? זה מתחיל בסיפור מקסים, מרגש ומעורר השראה על אהבתם של שני אחים, העזרה, האכפתיות והדאגה אחד לשני. הרב שלום ארוש עם קליפ מרגש ומעורר.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

מי שברא אותך אוהב אותך
1579
מי שברא אותך אוהב אותך

זאת עובדה שאי אפשר להתווכח עליה ולא משנה מה עובר על האדם בחייו, עם אילו אתגרים הוא מתמודד ואילו ייסורים וקשיים מלווים אותו, כי מי שברא אותנו אוהב אותנו! הרב שלום ארוש עם קליפ מעורר.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

ההצלחה של הנפש | הרב שלום ארוש
1709
ההצלחה של הנפש | הרב שלום ארוש

איך מצליחים ולא רק בגוף אלא גם עם הנפש? הרב שלום ארוש מסביר איך מפיגים חרדות וחששות לאנשים גדולים ולילדים קטנים ומהו כוח ההצלחה של הנפש והמילה שמחברים אותנו אל האינסוף!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הכוח של התודה
2153
הכוח של התודה

אנשים לא מעלים בדעתם איזו עוצמה יש למילה אחת קטנה אבל ענקית עם ארבע אותיות – תודה! כשהם אומרים תודה לבורא עולם הם מגדלים את שמו ופותחים שערי שמים. הרב שלום ארוש בקליפ מעורר.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

אף אחד לא מושלם | הרב שלום ארוש תקצירים
1274
אף אחד לא מושלם | הרב שלום ארוש תקצירים

אומרים שמציאת החצי השני היא כמו קריעת ים סוף, וגם כשמוצאים החיים בשניים לא נראים כמו ים רגוע ושליו. צריך לעבוד, להשקיע ולבנות. אף אחד לא מושלם אבל הזוגיות משלימה אותנו. צפו בקליפ של הרב שלום ארוש.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

המילה שפותחת שערים | הרב שלום ארוש
2899
המילה שפותחת שערים | הרב שלום ארוש

זה פלא עצום איך מילה אחת קטנה עם ארבע אותיות, שהיא ענקית במשמעות שלה, הופכת לאדם את כל החיים מהקצה אל הקצה! הרב שלום ארוש עם סיפור אמיתי וחיזוק נפלא על שער התודה!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

החוקים של העולם הזה
1577
החוקים של העולם הזה

אנשים חושבים שאם לא יהיו להם טרדות והיסח הדעת אז הם יצליחו להתמודד עם אתגרי החיים, הקשיים ואפילו ילמדו כראוי. אז זהו, שלא! לעולם הזה יש חוקים אחרים. הרב שלום ארוש על החוק החשוב ביותר!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הניגון הפרטי
1463
הניגון הפרטי

לכל אחד מאיתנו יש ניגון פרטי ומיוחד שבעזרתו הוא מעורר את מידת השמחה והחיות שלו. ניגון פרטי מתחיל עם נקודות טובות ומחברת. הרב שלום ארוש מסביר על מידת השמחה, הנקודות וכוח המחשבה.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

השמחה של בורא עולם
1399
השמחה של בורא עולם

אם הייתם יודעים מה הכי משמח את בורא עולם הייתם מיד מושטים ידיים אל השמיים! השמחה העצומה של הקב"ה היא לתת ולהשפיע! אז תושיטו ידיים ותיהנו מהקליפ של הרב שלום ארוש!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

באיזה עולם אתה חי?
1855
באיזה עולם אתה חי?

תגידו, באיזה עולם אתם חיים? זאת לא סתם שאלה, כי בחיים שלנו יש שני עולמות חשובים: השכל והאמונה, השאלה היא באיזה עולם הכי כדאי לחיות? הרב שלום ארוש עונה על השאלה עם קליפ מעורר<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

לפרוץ את החומות
1509
לפרוץ את החומות

אמרתי פעם לאדם שיושב בבית הסוהר, 'כל תודה שתאמר תשבור עוד סורג'. רוצים לחיות בלי סורגים בחיים, להרגיש חופשיים ומאושרים? לרב שלום ארוש יש עצה נפלאה בקליפ סוחף ומעורר השראה.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

המתנה הכי גדולה בעולם | הרב שלום ארוש
1541
המתנה הכי גדולה בעולם | הרב שלום ארוש

מהי המתנה הכי גדולה בעולם שאדם יכול לקבל? אחד יאמר רכב, השני בית, השלישי כסף וכן הלאה, אבל תתפלאו לגלות שהמתנה הכי גדולה היא שלום בית בין בני הזוג! הרב שלום ארוש עם קליפ מעורר.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

כל שבוע חג
636
כל שבוע חג

אתם אוהבים חגים, נכון? אז דעו שיש לנו חג נפלא כל שבוע: יום שבת, היום השביעי שמביא איתו ברכה ושפע, שמחה ואחדות משפחתית נפלאה! תעצרו את המרוץ המטורף של החיים וצפו בקליפ של הרב שלום ארוש.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

תוכיח לי שיש בורא לעולם | הרב שלום ארוש תקצירים
1983
תוכיח לי שיש בורא לעולם | הרב שלום ארוש תקצירים

אנשים מבקשים ממני לא פעם שאוכיח להם שיש בורא לעולם, אז אני מזיז את האצבע – זו ההוכחה הכי טובה לפני הדברים הגדולים שמוכיחים שהוא אכן קיים. הרב שלום ארוש עם קליפ מעורר השראה.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

תעשו את העולם יפה | הרב שלום ארוש תקצירים
1436
תעשו את העולם יפה | הרב שלום ארוש תקצירים

העולם הוא שלכם ואתם צריכים לדאוג תמיד שהוא יפה ומתוקן, נקי ומעורר השראה, מלא שכינה ורחמיו של הבורא, בדיוק כמו שהייתם עושים בבית שלכם ועם עצמכם. הרב שלום ארוש עם קליפ מקסים!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

להתחבר לעולם התהילה
1146
להתחבר לעולם התהילה

אל תחפשו את העולם הזה בגלקסיה הזו כי הוא לא שם. איפה כן? במקום גבוה יותר אך קרוב מאוד ללב ולפה. עולם התהילה המקום בו מוכנות לכם כל הישועות אתם רק צריכים לומר את מילת הקסם!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

לנצח עם ניגון
1368
לנצח עם ניגון

לא מלחמות, לא טילים וגם לא נשק גרעיני, מלחמות אפשר לנצח עם הדבר הכי רגוע ונעים שיעשה לנו טוב באוזן ובנשמה – הניגון! הרב שלום ארוש על מעלת הניגון הכשר והכינור של משיח.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

המתנה של רבי שמעון | הרב שלום ארוש תקצירים
1281
המתנה של רבי שמעון | הרב שלום ארוש תקצירים

בכל מקרה מרוויחים אצל רבי שמעון, את התפילות של כולנו הוא מעלה. אבל אם נוסעים רק לצדיק עצמו ולא כדי טייל ועל הדרך מגיעים אליו ההבדל הוא גדול מאוד. הרב שלום ארוש עם מסר נפלא ליום ל"ג בעומר.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

עולם קסום שלא הכרתם!
1275
עולם קסום שלא הכרתם!

בואו נהייה כנים, אם שחי עם מחשבות שלא טוב לו החיים שלו מרים וקשים. למה? כי בורא עולם צדיק. אומרים תודה לפני שמבקשים משהו וכבר נושעים. כך מגיעים לעולם התהילה. הרב שלום ארוש על עולם קסום ומיוחד.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הסוד לחיים היפים
1963
הסוד לחיים היפים

אין ספק שאנחנו מקבלים מתנות נפלאות בחיים, אבל הגדולה והיקרה מכולן היא לחיות. ולא סתם, אלא בשמחה למרות כל מה שעובר עלינו. איך עושים את זה? הרב שלום ארוש על סוד מתנת החיים היפים.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

כל חסד נחשב
1385
כל חסד נחשב

הצבעתם על כתובת שאדם ביקש לדעת, זה חסד. הקשבתם לאדם ואפילו לא אמרתם מילה, זה חסד. לפי החישוב הזה אתם מבינים איך נראית קופת החסד של כל אדם בשמים. הרב שלום ארוש עם קליפ מרגש.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

זה הפרס שמגיע לי? | הרב שלום ארוש תקצירים
1419
זה הפרס שמגיע לי? | הרב שלום ארוש תקצירים

עשיתם עבודה נפלאה ועכשיו רוצים לתת לכם פרס: עבודה נוספת על מה שכבר עשיתם. זה הפרס שמגיע לי? תשאלו ובצדק. הרב שלום ארוש עומד לגלות לכם סוד שישנה לכם את החיים בקליפ המדהים שתראו עכשיו.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

מתכוננים לדבר הגדול
1175
מתכוננים לדבר הגדול

למה בימים אלה אנו ממעטים בשמחה? התשובה יכולה לעורר פליאה גדולה: כי אנחנו מתכוננים לדבר הגדול, ליום בו נקבל את התורה. כיצד מתכוננים ואיך זה קשור לימי העומר? הרב שלום ארוש בקליפ מדהים.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

תפילה- הכלי החזק שלנו
1254
תפילה- הכלי החזק שלנו

איך תפילה יכולה לשנות את הלב, הפנימיות והמידות שלנו? תתפלאו לגלות איזה כלי חזק ואדיר קיבלנו בפה. הרב שלום ארוש על כוחה של תפילה והתוצאות המדהימות שהיא מביאה.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

תמדדו את השמחה | הרב שלום ארוש תקצירים
1247
תמדדו את השמחה | הרב שלום ארוש תקצירים

עם מד חום אנו מודדים את החום, אבל עם מד אמונה אנחנו מודדים שני פרמטרים חשובים ונחוצים לנו: התפילה והשמחה. הרב שלום ארוש עם קליפ מיוחד על ההכנות לפסח והלילה הכי מיוחד וחשוב בשנה.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

איך נראים חיים בלי שמחה? | הרב שלום ארוש תקצירים
1354
איך נראים חיים בלי שמחה? | הרב שלום ארוש תקצירים

איך נראים חייו של אדם לא שמח? התשובה יכולה להיות מפחידה ואפילו כואבת. לא פחות. הרב שלום ארוש נפגש עם תלמידים בבית ספר תיכון ושאל את שאלת השאלות. מה ענו התלמידים?<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

קניתם? זה שלכם! | הרב שלום ארוש - תקצירים
1036
קניתם? זה שלכם! | הרב שלום ארוש - תקצירים

אם לא קניתם, זה לא שלכם! כל דבר שאדם רוצה בחייו הוא צריך לשלם עליו בכסף או בתפילה. קל וחומר כשהדבר נוגע לדברים הכי יקרים לאדם – פרנסה, בריאות או שלום בית. הרב שלום ארוש עם קליפ מדהים!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

טובים בחישובים?
872
טובים בחישובים?

טובים בחישובים? כמה? יכול להיות שאחרי שתראו את הסרטון הזה תופתעו לגלות שאולי זה לא הצד החזק שלכם, בכל אופן כשזה מגיע לחישובים מעולם אחר, הרוחניים. הרב שלום ארוש עם סיפור מרגש אמיתי.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

לרצות ביחד | הרב שלום ארוש
1111
לרצות ביחד | הרב שלום ארוש

כשאדם יודע שכל מה שעובר עליו, כל מה שמאתגר אותו בחיים זה הכל ברצון הבורא, ואם זה רצון הבורא אז זה גם הרצון שלי. זה הכבוד שלו, "יתגדל ויתקדש שמיה רבא"! הרב שלום ארוש עם סיפור נפלא מהרב שטיינמן זיע"א.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

אבא שכולו אהבה| הרב שלום ארוש תקצירים
1510
אבא שכולו אהבה| הרב שלום ארוש תקצירים

בורא עולם הוא אבא שכולו אהבה, הוא מלא טוב, חסד רחמים ואינסוף רגשות שעוטפים אותנו 24/7 בלי הפסקה! כשאתם עצובים הוא עצוב, כשאתם שמחים הוא שמח. הרב שלום ארוש עם קליפ מרגש!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

חיוך מציל חיים | הרב שלום ארוש - תקצירים
2359
חיוך מציל חיים | הרב שלום ארוש - תקצירים

אני מאמין בכוחו של החיוך שיכול לעשות ניסים ונפלאות, אבל להציל חיים?! כן, הדבר הנפלא הזה אכן קרה. הרב שלום ארוש עם סיפור מדהים על כוחו של חיוך שמחולל נפלאות ומציל חיים.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

תן חיוך | הרב שלום ארוש - תקצירים
2722
תן חיוך | הרב שלום ארוש - תקצירים

אם תיתנו לאדם את כל המתנות הכי טובות ויקרות שיש בעולם אך בלי חיוך, כאילו לא נתתם לו כלום. אבל עם חיוך? זה סיפור אחר לגמרי. הרב שלום ארוש על כוחו של חיוך והעוצמה שלו בעולמות עליונים.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

שמחה עד לפרטים הקטנים
1249
שמחה עד לפרטים הקטנים

מצווה גדולה להיות בשמחה תמיד זה המוטו, אבל מה זה באמת אומר? תתפלאו לשמוע, זה מגיע עד לפרטים הכי קטנים בחיי היומיום שלנו, לכל חלק במסלול חיינו. הרב שלום ארוש על הפרטים הקטנים של השמחה.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

מלכת היופי האמיתית
1360
מלכת היופי האמיתית

מי היא מלכה אמיתית? ולא סתם מלכה, אלא מלכת יופי שביופייה האמיתי מסוגלת לשנות ולבטל את גזירותיו של המלך? המפגש של הרב שלום ארוש עם מלכת יופי לשעבר והמסר המיוחד לבנות ישראל.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

קוץ כגלגל הצלה
1175
קוץ כגלגל הצלה

אם אספר לכם שקוץ קטן ברגל של אדם הציל אותו ממוות בטוח בים הסוער, תאמינו? הרב שלום ארוש עם סיפור מדהים על ההצלה הפלאית והמסר האדיר שעומד מאחורי הקוץ הקטן שברגל!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

אם זה שלך, יתנו לך!
1785
אם זה שלך, יתנו לך!

למה אנשים דואגים? הרי מה שייך להם, יגיע עד אליהם! אין אדם נוגע במה שהוכן לחברו כמלוא הנימה. אבל מה יכול לעצור את השפע? הקנאה וצרות העין. הרב שלום ארוש על כוחה של העין הטובה.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

כל מילה מתנה! | הרב שלום ארוש
1476
כל מילה מתנה! | הרב שלום ארוש

כל מילה שאנו אומרים בתפילה היא מתנה. תגידו הרבה, תקבלו הרבה מתנות, שפע וברכות. זאת השמחה של בורא עולם, לשמוע את הקול שלנו. הרב שלום ארוש עם קליפ מדהים על מילה שהיא מתנה.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

שני עולמות ולב אחד | הרב שלום ארוש
1191
שני עולמות ולב אחד | הרב שלום ארוש

איך מחברים שני עולמות נפלאים ועצומים? איך חווים את ההתקשרות הכי מעצימה שיש? רק עם הלב. וכדי לקבל את המתנה העצומה הזו צריך שעה אחת בלבד. הרב שלום ארוש על השעה והפרנסה הגדולה.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

שלוש, ואתם מסודרים | הרב שלום ארוש
1590
שלוש, ואתם מסודרים | הרב שלום ארוש

האנשים הכי מסודרים הם אלה שמבינים ששלוש זה לא רק מספר אלא שלוש חכמות שמסדרות לכם את החיים,<br />הרב שלום ארוש עם קליפ שיעשה לכם סדר וטוב בחיים.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

מי כאן החשוד? | הרב שלום ארוש
1492
מי כאן החשוד? | הרב שלום ארוש

כשקורה לנו משהו הנטייה הראשונה שלנו היא להאשים את בורא עולם כי "אנחנו לא עשינו כלום". אבל רגע של עצירה עם מחשבה עמוקה תוביל למסקנה שונה ומעניינת בתוספת תודה מתוקה. הרב שלום ארוש עם קליפ מרתק.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הסימן האמיתי!
1419
הסימן האמיתי!

איך אדם יכול לדעת אם במקום האינסוף אוהבים אותו? אם בורא עולם בכבודו ובעצמו אוהב אותו? יש סימן אחד מובהק שיכול להוכיח לאדם את עוצמת האהבה הנפלאה הזו. הרב שלום ארוש והסימן.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

לאן נעלם ספר הרפואות? | הרב שלום ארוש - תקצירים
1401
לאן נעלם ספר הרפואות? | הרב שלום ארוש - תקצירים

היום יותר מתמיד היינו צריכים את ספר הרפואות שחזקיהו המלך גנז. ולמה הוא גנז אותו? כי בורא עולם רוצה להיטיב איתנו עוד יותר עם התרופה הכי טובה שלא צריך מרשם מרופא כדי לקבל אותה, היא כבר אצלנו!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

אהבה בלי חשבונות | הרב שלום ארוש
2164
אהבה בלי חשבונות | הרב שלום ארוש

זה מצחיק שאנשים חושבים שבורא עולם יושב כל היום בשמים ומחלק דו"חות לכולם. תעצרו, הוא לא שוטר! הוא האבא הכי אוהב שכל הזמן רק רוצה לעשות אתכם רק טוב! הרב שלום ארוש עם קליפ מלא אהבה!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הוא רק רוצה לתת | הרב שלום ארוש
2001
הוא רק רוצה לתת | הרב שלום ארוש

אף אדם לא יכול לקבל שפע של מתנות אם אין לו איפה לאכסן אותן. הידעתם שכך הוא דבר גם ברוחניות? כשאבא רוצה לתת תפתחו את הידיים, תכינו את הכלים! הרב שלום ארוש עם קליפ מדהים!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

אהבה מושלמת| הרב שלום ארוש
2007
אהבה מושלמת| הרב שלום ארוש

אהבה מושלמת? יש דבר כזה. אם תרימו את העיניים למעלה, תסתכלו סביבכם, תחוו ותרגישו, תגלו שהיא נמצאת ממש לידכם. הרב שלום ארוש עם קליפ מרגש והחידוש המדהים שישנה לכם את החיים!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

חבל על הזמן | הרב שלום ארוש - תקצירים
1586
חבל על הזמן | הרב שלום ארוש - תקצירים

אם זה היה כסף בטוח היינו שומרים עליו מכל משמר ומשתמשים בו בחכמה. למה אנחנו לא עושים את זה כשמדובר במצרך הכי יקר - זמן? איך נשמור עליו מבלי לבזבז אותו? מסר לחיים מפי הרב שלום ארוש.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

מה שהיה העיקר תודה!
1800
מה שהיה העיקר תודה!

מה שהיה היה, העיקר שתגידו תודה!<br />ולא משנה מה היה, מה אמרתם ואיך הרגשתם,<br />תגידו תודה. קליפ מדהים של הרב ארוש על מקרה אמיתי ומרגש מחדר לידה.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הנוסחה המושלמת!
1174
הנוסחה המושלמת!

פעם אמר רבי נתן שאם אדם יהיה תמיד בשמחה הוא לא יראה פני גיהינום. מדהים, נכון? יש נוסחה נפלאה להשיג את הפלא האדיר הזה. בקליפ קצר וקולע הרב שלום ארוש יגלה לכם את הנוסחה להיות בשמחה!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

איך אתם עושים את זה?
1043
איך אתם עושים את זה?

כל רגע בחיים יכול לעבור עלינו בצורה הכי נפלאה ומתוקה, מלאה באושר ושמחה אם רק נרצה. הרב שלום ארוש מגלה לנו שהבחירה שלנו מתחילה בין שני דברים: אמונה או טבע. ולפי מה שנבחר כך יראה הרגע!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

לראות. להרגיש. ולומר תודה!
1608
לראות. להרגיש. ולומר תודה!

לראות, לחייך, לשמוע, לצחוק, לגעת... ועוד אינספור מתנות שקיבלנו מבורא עולם ושכל כך התרגלנו אליהן. הרב שלום ארוש על פסק הזמן היומי לראות, להרגיש ולומר תודה על כל הטוב שממש לא מובן מאליו!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

מתנה מוזרה | הרב שלום ארוש
1415
מתנה מוזרה | הרב שלום ארוש

זה מצחיק, כי בורא עולם נתן לנו את אחת המתנות הכי מוזרות שיש: היצר הרע. אבל אל תחששו, אומר הרב שלום ארוש שליט"א, בתוך המתנה הזו מסתתרות מתנות נפלאות רבות שצריך רק לדעת איך לפתוח אותן.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

בית של שלום | הרב שלום ארוש
2047
בית של שלום | הרב שלום ארוש

מה ההבדל בין הפסקת אש לשלום בית? הפסקת אש זה רק למנוע התלקחות שתוביל לריבים. שלום בית? זה לעשות הכל שבבית שלכם ישרו השלום, האהבה והשכינה. <br />הטיפ המקסים של הרב שלום ארוש שליט"א.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

איך תתגבר על הקשיים | הרב שלום ארוש
2956
איך תתגבר על הקשיים | הרב שלום ארוש

החוק אומר שכל מה שהקב"ה עושה – לטובה הוא עושה, אז אל תאשימו את עצמכם או את הסובבים אתכם, אמונה בסיסית זו יש בכוחה לנחם ולחזק אותנו בגדול. אז למה לעבור על החוק?<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

יש מישהו שעוזר לך! | הרב שלום ארוש
3729
יש מישהו שעוזר לך! | הרב שלום ארוש

"בעזרת השם" זה לא סתם ביטוי,<br />מאחורי שתי המילים הללו עומד משהו חזק,<br />מישהו שמגבה אותנו ונותן לנו כוח להמשיך הלאה רק מעצם אמירתן,<br />לדעת שמישהו נמצא לצידנו שם בדרך, והוא אף פעם לא מאכזב.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

חברים בנפש
2255
חברים בנפש

חבר אמיתי הוא מתנה משמים, ומי מאיתנו לא ירצה אחד כזה. אבל כשהוא ממש קרוב אלינו, בן או בת הזוג שלנו? זה כבר סיפור אחר. טיפים לחברות אמיתית וחיזוק הקשר.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

אוהבים אתכם, תאמינו!
5100
אוהבים אתכם, תאמינו!

הבעיה מתחילה בפסימיות של האדם,<br />במחשבות הרעות שהיצר מכניס בו,<br />אז תעצרו הכל, כי אוהבים אתכם, תאמינו!<br />שיעורו של הרב שלום ארוש שליט"א<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

שלך, ורק שלך! | הרב שלום ארוש
1835
שלך, ורק שלך! | הרב שלום ארוש

כל אחד רוצה שהבן זוג שלו יהיה רק שלו ולא יבגוד בו אפילו במחשבה,<br />תתפלא לשמוע שיש דרך בטוחה להשיג את זה!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

"ובחרת בחיים" | הרב שלום ארוש
4180
"ובחרת בחיים" | הרב שלום ארוש

רוצה להרגיש גן עדן? לבחור בחיים?<br />גילוי מדהים שישנה לך את ההסתכלות על חייך<br />|הרב שלום ארוש<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

תשמח- קבלת מתנה! | הרב שלום ארוש
2571
תשמח- קבלת מתנה! | הרב שלום ארוש

בורא עולם נתן לך הזדמנות של פעם בשנה<br />בו תלמד איך לנצל אותה<br />-הרב ארוש על חודש מיוחד זה<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

א-ב של החיים שלך | הרב שלום ארוש
7085
א-ב של החיים שלך | הרב שלום ארוש

רוצה לדעת לחיות טוב? בסיס לחיים מאושרים והכח להתקשר עם הקב"ה| הרב שלום ארוש<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

איך תחזיר לו אהבה | הרב שלום ארוש - תקצירים
2593
איך תחזיר לו אהבה | הרב שלום ארוש - תקצירים

יש לך בריאות, נחת שמחה? תחשוב, איך תחזיר לו אהבה?<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

בשבילי נברא העולם | הרב שלום ארוש - תקצירים
5142
בשבילי נברא העולם | הרב שלום ארוש - תקצירים

העולם נברא בשבילך!<br />תאמין בה' ללא פשרות, ותחיה את החיים אחרת!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

לא הולך! אז איך? | הרב שלום ארוש - תקצירים
7317
לא הולך! אז איך? | הרב שלום ארוש - תקצירים

ביקשת? התפללת? התחננת? ולא נענית? ישנה דרך שבטח עוד לא ניסית.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

זה המסלול שלך - אל תתבלבל | הרב שלום ארוש תקצירים
29237
זה המסלול שלך - אל תתבלבל | הרב שלום ארוש תקצירים

אתה לא יודע מה המסלול שה' קבע לך, אבל אם אתה מאמין אתה תראה איך כל הקשיים יתהפכו לטובה.

אתה לא הנהג האמיתי | הרב שלום ארוש - תקצירים
16479
אתה לא הנהג האמיתי | הרב שלום ארוש - תקצירים

כולנו חושבים שאנחנו הנהגים בדרך של החיים שלנו, אבל שוכחים שההגה האמיתי לא נמצא בידיים שלנו.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

תשאיר את הצרות מאחוריך | הרב שלום ארוש - תקצירים
28212
תשאיר את הצרות מאחוריך | הרב שלום ארוש - תקצירים

נכון, הצרות מקיפות וחונקות אותך, בוא ותעשה משהו בשביל עצמך....<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

גן עדן / גיהנום? - הבחירה היא שלך! | הרב שלום ארוש - תקצירים
2667
גן עדן / גיהנום? - הבחירה היא שלך! | הרב שלום ארוש - תקצירים

גן עדן / גיהנום? לא צריך לחכות לעולם הבא בשביל לדעת לאן אתה הולך.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

חרדות - אפשר לצאת מזה! | הרב שלום ארוש - תקצירים
32738
חרדות - אפשר לצאת מזה! | הרב שלום ארוש - תקצירים

חיים עם חרדות הם לא חיים! תגיד די פעם אחת ולתמיד ותתחיל לחיות באמת.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

למה אתה עדיין לבד? | הרב שלום ארוש - תקצירים
10714
למה אתה עדיין לבד? | הרב שלום ארוש - תקצירים

מה ששלך - שלך, ומה שלא -פשוט לא יהיה לך, בוא לגלות את הכח של העיניים שלך.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

סכנה: עין הרע | הרב שלום ארוש - תקצירים
4089
סכנה: עין הרע | הרב שלום ארוש - תקצירים

כולם מכירים את כח העין הרע, אבל לא כולם יודעים איך להתגונן מזה.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

המחלה: מניעה וריפוי
4842
המחלה: מניעה וריפוי

בניגוד לכל מה שתמיד חשבתם, אפשר למנוע מחלות וזה בכלל לא קשה...<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

מהי הדרך הקצרה? | הרב שלום ארוש - תקצירים
6249
מהי הדרך הקצרה? | הרב שלום ארוש - תקצירים

ידוע, שהדרך הקצרה היא הדרך הארוכה, אם כך - עדיף להאריך בתפילה ולקצר את הדרך.. <br />עם ה' זה עם תפילה, כל צעד חייב להקדים לו תפילה, ע"י זה אנו מעלים את המעשים שלנו.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

פורים שמח מברסלב ישראל :)
908
פורים שמח מברסלב ישראל :)

צוות ברסלב ישראל מאחלים לכולם חג פורים שמח!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הסוד למניעת ייסורים | הרב שלום ארוש - תקצירים
11839
הסוד למניעת ייסורים | הרב שלום ארוש - תקצירים

כל מה שעובר עלינו, בא רק כדי שנכיר את ה'<br />אז איך באמת מכירים טובה ונהיים עשירים?<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

תעביר הלאה את המסר! | הרב שלום ארוש - תקצירים
1339
תעביר הלאה את המסר! | הרב שלום ארוש - תקצירים

אל תשמור את הסוד רק לעצמך. בידך הכח להשפיע ולתת גם לאחרים את ההזדמנות לחיות אחרת.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

גם זה, בגזרת הבורא! | הרב שלום ארוש - תקצירים
6281
גם זה, בגזרת הבורא! | הרב שלום ארוש - תקצירים

אין מי שיכול להטיב או להרע לך אם זה לא בגזרת הבורא!היסוד של כל האמונה הוא להאמין שהכל זה רחמים של ה'.<br />במילה "תודה" כלול כל העולם הזה, היא מעידה על האמונה, מצדיקה את ה' ומביאה אפילו עולם הבא כבר בעולם הזה! נסו זאת בעצמכם.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

אז תכעס על הבורא?! | הרב שלום ארוש - תקצירים
12865
אז תכעס על הבורא?! | הרב שלום ארוש - תקצירים

האמונה היא יסוד הבית, יסוד הכל. כשאין אמונה מגיעים לגירושין!<br />בשיעור השבועי, מלמד אותנו הרב עד כמה חצי שעה בסה"כ ניתן לשנות את עולמנו,<br />ביתנו, והאושר בליבנו!!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

בשביל מה אני פה? | הרב שלום ארוש - תקצירים
9214
בשביל מה אני פה? | הרב שלום ארוש - תקצירים

מוכרח להיות שהתכלית שבשבילה נברא העולם נמצאת בהישג יד של כל אחד ואחד <br />ואם כן מהי התכלית?<br />התכלית היא אמונה, וכל אחד יכול לזכות בה! בואו לשמוע איך...<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

למה זה מגיע לי? | הרב שלום ארוש - תקצירים
9591
למה זה מגיע לי? | הרב שלום ארוש - תקצירים

יצר הרע נקרא בשמו כי הוא משקר לנו שיש "רע" בעולם,<br />אבל האמונה היא הגשר לחצות איתו את המצבים האלו!<br />האדם קטן האמונה, נתקל לא פעם בנפילות ועצבויות, הוא רחוק מהתכלית והוא לא מרוצה ממה שה' עושה איתו ואז בקלות הוא נהיה כפוי טובה במקום להגיד תודה<br />אז, איך בורחים מזה?<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

בעיניים עצומות | הרב שלום ארוש - תקצירים
13188
בעיניים עצומות | הרב שלום ארוש - תקצירים

לכולנו יש ימים שהכל הולך טוב, אבל פתאום באים ימים כאלו שפשוט כלום לא הולך, ואז מתחילות הקושיות- "למה ולמה.."<br />נכון! אנחנו עוברים מה שאנחנו עוברים, הנסיונות שלנו לא קלים.. אבל, עכשיו הכל בידיים שלנו- אם נגיד תודה או נתלונן<br />אומר רבנו, שאת ה' אי אפשר להבין, כדי לעבור את זה בשלום אנחנו צריכים אמונה עיוורת - להאמין באמונה תמימה שכל מה שה' עושה איתנו הוא עושה לטובתנו<br />ושנזכור תמיד- אם נתלונן יתנו לנו עוד על מה להתלונן, ואם נגיד תודה, יתנו לנו עוד על מה להגיד תודה.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

המלחמה היום יומית שלך | הרב שלום ארוש - תקצירים
17353
המלחמה היום יומית שלך | הרב שלום ארוש - תקצירים

מתי בפעם האחרונה אמרת תודה על הדברים הטובים בחייך? על הדברים ה"מובנים מאליו" בחיי היום-יום?<br />אמירת התודה, היא הדרגה הגבוהה ביותר באמונה מלמד אותנו הרב, <br />נכון, השכל אומר לבכות, אבל האמונה אומרת להגיד תודה<br />כל תודה ממשיכה שפע ממש!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

תודה לה' והכל יתגשם! | הרב שלום ארוש - תקצירים
46014
תודה לה' והכל יתגשם! | הרב שלום ארוש - תקצירים

התודה היא הכפתור שלך לברכה, לשפע, לפרנסה ולכל אשר תחפוץ.<br />כל "תודה" הוא ניצוץ חדש שיוביל אותך לאור גדול, דרכו של המאמין תמיד מאירה באור גדול.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

מצוה גדולה להיות בשמחה | הרב שלום ארוש - תקצירים
4674
מצוה גדולה להיות בשמחה | הרב שלום ארוש - תקצירים

תארו לכם, שאתם הולכים לקנות משהו והמוכר אומר לכם שתשלמו לפי השמחה שיש לכם מהקנייה, מדהים נכון? ככה זה עם המצוות, השכר עליהן הוא כפי השמחה שלנו בה. ובחנוכה, אומר הרב שלום ארוש שליט"א לומדים איך לעשות את זה!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

ערבות לילדים מוצלחים | הרב שלום ארוש - תקצירים
1222
ערבות לילדים מוצלחים | הרב שלום ארוש - תקצירים

ישראל ערבים זה לזה, אך באיזו נקודה בעיקר זה בא לידי ביטוי? בילדים שלנו. אנחנו ערבים להם. התפילה שלנו עליהם היא הכוח והעוצמה שהם שואבים מאיתנו. בואו לגלות איך לממש את הערבות הנפלאה שקיבלנו!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

פרנסה בלי דאגה | הרב שלום ארוש תקצירים
17186
פרנסה בלי דאגה | הרב שלום ארוש תקצירים

ההתמודדות עם עול הפרנסה לא קלה, "בזיעת אפיך תאכל לחם" - כך קולל אדם הראשון ועד היום אנו נתקלים בקושי שבפרנסה, איך תוכל להתמודד נכון עם הקללה הזו? הרב שלום נותן לך כלים.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הנסיון מקרב!
6406
הנסיון מקרב!

החיים מלאים בנסיונות ובקשיים, והאדם בטבעו מוצא בהם תרוצים לקרור בעבודת ה' שלו. הרב שלום ארוש שליט"א מחדש לנו שדווקא המקום הזה של החושך - זה המקום שתעלה בו! ומתי? אם בזמן הזה של הנסיון תתאמץ- אתה תזכה ותתקרב לה'!...<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

מי שמאמין לא מפחד!
8905
מי שמאמין לא מפחד!

מי שמאמין זוכה לגן עדן בעולם הזה, חייו רגועים ושמחים יותר. האמונה מקרבת אותנו לה' יתברך, לכן נילחם עליה בכל הכח...<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

מבולבל מהמציאות?
18723
מבולבל מהמציאות?

כמו שילד קטן לא יכול להבין את מעשי אביו כך איננו מבינים את הנהגת הקב"ה בעולם. אבל למרות זאת עלינו להתחזק ולהאמין שהכל לטובה.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

בשמחה תמיד | הרב שלום ארוש תקצירים
6907
בשמחה תמיד | הרב שלום ארוש תקצירים

כשאדם מאמין שכל מה שקורה איתו כולל הדברים שנראים רע הם בשורש רק רחמים של הבורא ושבאמת אין שום רע בעולם אז מיד נמתקים מעליו כל הדינים. מליפול לעצבות לא מרויחים כלום!<br />מצווה גדולה להיות בשמחה תמיד....<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

סם החיים בידיים שלך | הרב שלום ארוש תקצירים
8120
סם החיים בידיים שלך | הרב שלום ארוש תקצירים

מי שרוצה לחיות חיים יפים בעולם הזה צריך לעבוד חזק על שמירת הלשון.<br />אדם סובל הרבה מאוד בגלל הדיבורים שלו. תדע איך שאתה שופט את השני ככה שופטים אותך. בדיבור יש שני כוחות או סם חיים או סם מוות חס ושלום, <br />חיים ומוות ביד הלשון.....<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

שלום עם כולם | הרב שלום ארוש תקצירים
4548
שלום עם כולם | הרב שלום ארוש תקצירים

תכלית כל התורה והמצוות זה קודם כל בין אדם לחברו.<br />אדם שיש לו אמונה הוא לא שונא אף אחד, הוא רואה רק את הטוב שיש בכל אחד. אפילו אם מישהו פגע בו הוא יודע שהוא רק מקל של הבורא.<br />בתקציר הזה נקבל כלים איך לחיות בשלום עם כולם...<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

השלמות שלך | הרב שלום ארוש תקצירים
5267
השלמות שלך | הרב שלום ארוש תקצירים

שלום בית זה לא עוד עצה טובה, כל אחד מבני הזוג צריך לדעת שבשביל עצמו הוא צריך שלום בית מושלם. אי אפשר שתשרה ברכה בבית אם אין שלום בין בני הזוג. בשביל לזכות לזה צריך אמונה, הרב שלום ארוש שליט"א מלמד אותנו את הדרך להגיע לשלמות שלנו...<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

עיניים קדושות | הרב שלום ארוש תקצירים
10722
עיניים קדושות | הרב שלום ארוש תקצירים

כתוב בספרים הקדושים שאדם שזוכה לשמור את העיניים שלו יהיו לו ילדים צדיקים, שלום בית אמיתי, אף פעם לא יהיה עני וגם יוכל לזכות לעשירות, בקיצור יהיה לו ברכה בכל מעשה ידיו ברוחניות ובגשמיות.<br />בתקציר הבא של הרב שלום ארוש נלמד ונקבל כלים איך לזכות לעיניים קדושות...<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

שקר החן והבל היופי | הרב שלום ארוש תקצירים
9742
שקר החן והבל היופי | הרב שלום ארוש תקצירים

שקר החן והבל היופי זה השורש של כל השקרים שבעולם. כל מי שיש לו דעת מה הוא רוצה? להתקרב לבורא עולם, לזכות לכח התפילה. אשה שזוכה ללכת בצניעות יש לה הבטחה שיהיו לה ילדים צדיקים.<br />היופי של העולם זה יראת שמיים, אשה יראת שמיים היא תתהלל....<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

להתקדם בחיים | הרב שלום ארוש תקצירים
18854
להתקדם בחיים | הרב שלום ארוש תקצירים

כל מי שרוצה להתחיל לראות שינויים אמיתיים בחיים שלו, לזכות לבטל מידות רעות, לצאת מתאוות, לפתור בעיות רציניות שיש לו, יוכל על ידי העצה שהרב שלום ארוש מלמד אותנו בתקציר הבא לזכות לזה. תדע בדרך שאדם רוצה מוליכים אותו, קח את הקטע הבא לעבודה מעשית ותוכל להתחיל להתקדם בחיים...<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

התבודדות - להתחבר עם הבורא | הרב שלום ארוש תקצירים
21281
התבודדות - להתחבר עם הבורא | הרב שלום ארוש תקצירים

לכל אחד מאיתנו יש שאיפות להתקדם בחיים ברוחניות ובגשמיות. העצה הכי חזקה שאיתה אפשר באמת לזכות לממש את כל הרצונות היא ההתבודדות.<br />אם היו מציעים לך להיפגש עם איזה אדם עשיר, או חכם שאולי יכול לעזור לך, לא היית מוותר על היזדמנות כזו, אז תדע שיש לך אפשרות לקבוע פגישה אישית יום יום עם בורא עולם שוודאי יכול ורוצה לעזור לך בכל דבר שאתה צריך - התבודדות טעם החיים....<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

למה אתה עצוב? | הרב שלום ארוש - תקצירים
55958
למה אתה עצוב? | הרב שלום ארוש - תקצירים

כשאדם חס ושלום נכשל באיזה עבירה או מידה רעה, אז עיקר הניסיון שלו זה לא ליפול לעצבות. איפה שקשה לך שמה עיקר התיקון שלך, לכן אסור אף פעם ליפול מהאמונה שהכל לטובה. אם תחזיק בשמחה תוכל לעלות למקום יותר גבוה מאיפה שהיית לפני הנפילה....<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

התפילה - הכח האמיתי שלך | הרב שלום ארוש - תקצירים
14581
התפילה - הכח האמיתי שלך | הרב שלום ארוש - תקצירים

כשאדם ניגש להתפלל על משהו הוא צריך לזכור את כל החסדים שהשם עשה איתו עד היום ואז להתחיל לבקש. התפילה מתקבלת לפי האמונה של האדם, לכן לפני שמתחילים להתפלל על משהו צריך לחזק את האמונה שהבורא אוהב אותך כמו בן יחיד ורוצה לתת לך את כל הישועות שאתה צריך.<br />הרב שלום ארוש שליט"א מלמד אותנו איך להשתמש בכלי הכי חזק שיש לנו בחיים - התפילה....<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

כיצד השמחה תוביל אותך להצלחה בחיים || הרב שלום ארוש - קליפים קצרים
34585
כיצד השמחה תוביל אותך להצלחה בחיים || הרב שלום ארוש - קליפים קצרים

תקציר מאוסף שיעורים של הרב שלום ארוש שליט"א בנושא שמחה והצלחה.<br />הרב שלום ארוש שליט"א מסביר איך כל ההצלחה בחיים תלויה בשמחה. מי ששמח הוא מצליח, מי ששמח יש לו ברכה. ואיך זוכים לשמחה? על ידי האמונה, שמאמינים שכל מה שה' עושה זה לטובה, וממילא נשאר רק לשמוח.<br /><br />מחפשים ישועה? מחפשים עזרה? לא יודעים מאיפה להתחיל? אז כדאי להתחיל מהשמחה, וכל השאר יסתדר ממילא.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

סוד שמחת החיים || הרב שלום ארוש - קליפים קצרים
13575
סוד שמחת החיים || הרב שלום ארוש - קליפים קצרים

תקציר מאוסף שיעורים של הרב שלום ארוש שליט"א בנושא שמחת החיים.<br />ההתחלה של כל החיים היא שמחה, ההתחלה של כל הישועות היא שמחה. שלום בית, פרנסה, חינוך ילדים, הצלחה, הכל מתחיל מהשמחה.<br />כל אחד מאיתנו מלא בנקודות טובות, מלא במצוות, מלא בנקודות של אור, שיכולות להאיר את כל החיים שלו, ואת כל העולם כולו...<br />שיעור מחזק ומלא שמחה וחיות מאת הרב שלום ארוש שליט"א.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

כוח האישה וכוח התפילה || הרב שלום ארוש - קליפים קצרים
20546
כוח האישה וכוח התפילה || הרב שלום ארוש - קליפים קצרים

תקציר מאוסף שיעורים של הרב שלום ארוש שליט"א בנושא כוח האישה וכוח התפילה.<br /><br />בורא עולם נתן לכל אדם כוח מיוחד, והכוח המיוחד של האישה הוא התפילה. כל אישה על ידי התפילות שלה יכולה לבנות את הבית שלה, את הילדים שלה, את בעלה. חז"ל אמרו בזכות נשים ניגאל, הכוונה היא שבזכות התפילות של הנשים ניגאל.<br /><br />אם את מרגישה בודדה, חלשה, חסרת אונים, אז תדעי שיש לך את הכוח הכי חזק בעולם שהוא התפילה, ויש לך אותו במינון גבוהה מאד. עם התפילה הפשוטה שלך ועם הדיבורים שלך עם בורא עולם את יכולה להיגאל מכל הצרות והייסורים ולזכות לכל הישועות.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו<br /> https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

סוד החיים הטובים
588
סוד החיים הטובים

החיים תותים רק צריך לדעת איך עושים את זה!

להודות ולהלל
1124
להודות ולהלל

כשאדם לא שמח ולא מודה, זו הסיבה של ההתיונות בימינו<br />וקבעו שמונת ימי החנוכרה אלו- להודות ולהלל.<br />הרב שלום ארוש בהסבר המהות של החג

תדבק בהשם יתברך / תחזיק באמונה!
776
תדבק בהשם יתברך / תחזיק באמונה!

רבי נחמן מברסלב אומר שאדם שיש לו אמונה אין לו שום פחד, כי אמונה זה מעל הטבע, אתה מחזיק באמונה, אתה מחזיק בה' ית' ודבק בו.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו: <br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br />https://www.instagram.com/ganemuna/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

יש לנו אבא!
1235
יש לנו אבא!

יש לנו אבא שהוא עשה, עושה, ויעשה איתנו רק טוב!<br />לא לתת לשום הרגשה לבלבל אותנו, העיקר להחזיק באמונה!

גשר צר מאוד
484
גשר צר מאוד

הרב שלום ארוש נותן לנו בימים קשים אלו כילים להתמודד, ודרך נכונה איך לעבור את הגשר הצר הזה.

שמחה רבה אביב הגיע פסח בא!
557
שמחה רבה אביב הגיע פסח בא!

הרב שלום ארוש נותן לכל אחד ואחת מעם ישראל את הכלים כיצד לנהוג בימים אילו של הנקיונות לפסח!

איך תנהל את ליל הסדר?
599
איך תנהל את ליל הסדר?

רוצים לחגוג את ליל הסדר שלכם הכי יפה והכי נכון שאפשר? הרב שלום ארוש נותן לכם טיפים כיצד לחגוג את היום הגדול הזה בצורה מושלמת!

בקש מה'
1118
בקש מה'

בימים קשים אלו שהמצב לא ידוע וכל אדם זקוק לישועה,<br />הרב ארוש מגלה לכם מהי הדרך לבקשת ישועה

כוח הרצון- פסח שני
878
כוח הרצון- פסח שני

הרב שלום ארוש על היום הגדול פסח שני, ומה הכוח הגדול שהביא ליום הזה

להדליק את הנשמה
621
להדליק את הנשמה

הדלקת הנשמה האישית והפרטית שלך כל אחד בביתו<br />קליפ מחזק מיפי הברב ארוש

תודה!
882
תודה!

הרב שלום ארוש יחד עם כל עם ישראל מוקירים תודה<br />לכל אלו שסייעו בימים קשים בלי לחכות לתמורה

זו האמונה
758
זו האמונה

המלחמה שלנו- זו האמונה.<br />הרב שלום ארוש מחזק ומעורר באמונה.

תבקש שלום בית
1065
תבקש שלום בית

תדברו לנשמה! וכך תשפיעו עליה דעת שלמה,<br />הרב שלום ארוש במסר לבעל ולאישה כיצד מדברים לנשמות!

העיקר ההפצה
320
העיקר ההפצה

הרב שלום ארוש בשיעור מרתק על הפצת הספרים ביהדות

חייך לעולם
640
חייך לעולם

אתה בחובות? צריך ישועות?<br />הרב שלום ארוש מפיק קליפ חדש שיוציא אותך מכל הצרות

תלמד לשתוק
650
תלמד לשתוק

מילים יכולות לבנות להרוס עולמות,<br />הרב שלום ארוש בהסבר מופלא על מהות השתיקה

יהודי אוהב יהודי
528
יהודי אוהב יהודי

לעני אין פרוטה, <br />אם כן מה אפשר לגזול ממנו?<br />כנסו לקליפ הרב ארוש וגלו את סוד האחדות

התודה משנה את הטבע
6106
התודה משנה את הטבע

תדע להודות על הרע, תאמין שזה לטובתך-<br />ותקבל מה' את הטובה, החוק עובד!!<br />כנסו לקליפ הרב ארוש מחזק באמונה

תבנה ארמון
382
תבנה ארמון

רוצה להיות מלך? ואשתך מלכה?<br />הכל בידיים שלך!!<br />כנסו לקליפ מדהים מיפי הרב שלום ארוש

איך אתה חי?
423
איך אתה חי?

כל כך הרבה אנשים התפרקו להם הבתים בתקופה האחרונה,<br />וכל זה למה?<br />הכנסו לשיעור הרב שלום ארוש ותעברו מסר מ3 דקות

תתחיל להקשיב
497
תתחיל להקשיב

היא צריכה אותך, שתקשיב לה, שתתחבר אליה.<br />וע"י זה יושפע עליך שפע גדול!<br />הרב שלום ארוש מגלה לנו את סוד הפרנסה.

הקשר עם הקב"ה
991
הקשר עם הקב"ה

כל ענין שקשה לך בחיים, פחדים, חרדות, בצרות,<br />הקשר עם הקב"ה - הוא הפתרון,<br />כנסו לקליפ מחזק מיפי הרב ארוש

תקוע לך?
1086
תקוע לך?

לפעמים החיים תקועים לא הולך שום דבר,<br />תחייה באמונה ותצליח!<br />הרב שלום ארוש נותן לך את הכוון הנכון לצאת מזה

אין טעות בזוייג
1901
אין טעות בזוייג

תאמין שזה הבת זוג שלך!<br />אין טעויות בזיווגים!<br />כנס לקליפ מיפי הרב שלום ארוש ושמח בחלקך!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש באומן
1288
הרב שלום ארוש באומן

תפילות בראש חודש אב ולהסרת המגפה והצלחת עם ישראל,<br />עכשיו בקברו של רבי נחמן מברסלב באומן עם הרב שלום ארוש<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הפרח שלי
1218
הפרח שלי

הילד שלך הוא פרח, תשמור עליו, תשקע אותו<br />וכך הוא יפרח.<br />הרב שלום ארוש בשיעור מיוחד על הפרח ושמו הילד<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

קבר רחל אמנו
1708
קבר רחל אמנו

אמא רחל! תתפללי עלינו ועל כל עם ישראל<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

סיבת חורבן הבית
734
סיבת חורבן הבית

מהי סיבת חורבן בית המקדש?<br />מאת הרב שלום ארוש<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

רבי מאיר בעל הנס
534
רבי מאיר בעל הנס

הרב שלום ארוש בקברו של רבי מאיר בעל הנס<br />יזכיר את שמכם ויתפלל עליכם, עכשיו, בטו באב<br />שלחו שמות לברכה<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

יהודי אוהב יהודי
600
יהודי אוהב יהודי

אני אוהב כל יהודי בעולם! זה הסיסמא!<br />הרב שלום ארוש בסרטון חזק, אחדות מביאה אמונה!

יהודי אוהב יהודי {2}
515
יהודי אוהב יהודי {2}

אני אוהב כל יהודי<br />הרב שלום ארוש בהסברו על חשיבות האחדות ביהדות

מהו סוד השמחה
1013
מהו סוד השמחה

מהו סוד השמחה?<br />כנסו לקליפ מדהים לגלות מהו סוד השמחה<br />מאת הרב שלום ארוש<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

כיצד זוכים להיות בשמחה תמיד
2796
כיצד זוכים להיות בשמחה תמיד

כיצד אפשר לזכות להיות בשמחה תמיד?<br />כנסו לקליפ של הרב ארוש וגלו את הזכייה<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

מה עושים באומן?
633
מה עושים באומן?

מה עושים בראש השנה באומן?<br />ראש השנה אצל רבי נחמן היא זכות גדולה.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו: <br />https://bit.ly/382oYHn<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> : https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br />: https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש שליט"א - חוק התודה חלק א'- החוק שעובד 100%
9142
הרב שלום ארוש שליט"א - חוק התודה חלק א'- החוק שעובד 100%

ברוך ה', כבר תקופה ארוכה שכבוד הרב מלמד אותנו לעשות את חוק התודה ולראות נסים גלויים, וברוך יש אלפי סיפורי ישועות שאנשים כל יום באים לספר לנו, בסרטון זה הרב מביא סיכום מיוחד איך בפועל עושים את החוק הנפלא הזה, מאחלים לכם אין ספור ישועות.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

יהיה לך טוב!
661
יהיה לך טוב!

רוצה שיהיה לך טוב? עכשיו בערב ראש השנה זה הזמן לעשות תשובה<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו: <br />https://bit.ly/382oYHn<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> : https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br />: https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

מחכה לך באומן
342
מחכה לך באומן

הרב מחכה לכם באומן! כל אחד נוסף נותן לרבנו הקדוש כלים לקרב הגאולה האמיתית

הרב שלום ארוש - מעל הטבע!
1715
הרב שלום ארוש - מעל הטבע!

הרב שלום ארוש פגש ביהודי שספר לו על הישועה שלו בזכות הסגולה הנפלאה!<br />בדוק ומנוסה!<br />מאירים את העולם בתודה עם הרב שלום ארוש וברסלב ישראל✨<br />הכנסו לקישור והשאירו פרטים ונשלח לכם ללא עלות את אחד מספרוני התודה של הרב ארוש.<br />https://breslevisrael.activetrail.biz...<br /><br />חודש כסליו הוא חודש התודה וההודיה של הרב שלום ארוש וברסלב ישראל<br />במהלך החודש נשתף סרטונים בהם הרב מספר על ניסים שקרו לאנשים שאמרו תודה גם על הטוב וגם על מה שפחות טוב. נשתף ציטוטים מתוך ספרוני התודה של הרב וגם נחלק ספרונים על מנת להפיץ את האור ואת התודה לכל העולם <br /><br />🎇 חלוקת הספרונים מתאפשרת בזכות תומכים יקרים שמסייעים לנו להפיץ את אור התורה 🎇<br /><br />✨ שתפו את המסר וזכו למצוות ✨<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz... <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_...<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - תראה רק טוב!
1606
הרב שלום ארוש - תראה רק טוב!

אדם שיש לו עין טובה הוא מבורך!<br />הרב שלום ארוש מסביר באור נפלא<br />על ההשפעה הישירה של העיניים שלך על הדבר הכי חשוב בעולם!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

אתה משועמם! - מאת הרב שלום ארוש
1587
אתה משועמם! - מאת הרב שלום ארוש

איך יש לך זמן להסתכל על משהו אחר? על מה שיש לו בחיים?<br />האב שלום ארוש מאיר לנו נקודה חשובה מאד!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק

הרב שלום ארוש - למה יש לי ייסורים?
3223
הרב שלום ארוש - למה יש לי ייסורים?

יש לך ייסורים? למה?<br />הרב שלום ארוש בהסבר מדהים ומעצים!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

בלי זה אין כלום! - הרב שלום ארוש
5563
בלי זה אין כלום! - הרב שלום ארוש

השם לא נותן ייסורים בחינם!<br />מה היסוד הבסיסי לאדם מאמין?<br />הרב שלום ארוש במסר שמיימי!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - למה אתה מצטער?
3410
הרב שלום ארוש - למה אתה מצטער?

אתה יודע מה הסיבה שבגללה אתה שקוע בצרות שלך?<br />הרב שלום ארוש מגלה את הסוד לגלות המרה של כל אחד ואחת! <br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - תקבל את המכות!
1587
הרב שלום ארוש - תקבל את המכות!

כשאבא צריך לתת לבן שלו סטירה, זו כבר שאלה גדולה.<br />איך עדיין תוכל להרגיש אהוב?<br />הרב שלום ארוש שליט"א בהסבר מעורר!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - הכי קשה בעולם!
8503
הרב שלום ארוש - הכי קשה בעולם!

מי נותן לאדם כח להרע או להיטיב לך?<br />הרב שלום ארוש בהסבר נפלא על מהות האמונה!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - התוצאה!
1536
הרב שלום ארוש - התוצאה!

הרב שלום ארוש במימד בחיים הגורם לשינוי חיינו מן הקצה אל הקצה!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - תלך עם תודות!
3234
הרב שלום ארוש - תלך עם תודות!

הרב שלום ארוש בהסבר על שתי האפשרויות בעולם הזה!<br />הבחירה בידך בלבד!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

מליארדר! - הרב שלום ארוש
1357
מליארדר! - הרב שלום ארוש

כל יום אני מרוויח מליונים!<br />הרב שלום ארוש בדרך להיות מליונרים!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - עשר שקל או מליון דולר?
811
הרב שלום ארוש - עשר שקל או מליון דולר?

מה ההבדל בין מצווה בשמחה לבין שמחת המצווה?<br />הרב שלום ארוש - במסר עצום על קיום המצוות!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - הכח להמשיך קדימה!
1345
הרב שלום ארוש - הכח להמשיך קדימה!

מהו הכח החשוב לשנה החדשה?<br />הרב שלום ארוש בטיפ שיתן לנו כח!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - הכל זה נס!
3323
הרב שלום ארוש - הכל זה נס!

תגיד תודה על הכל! כל רגע זה נס!<br />על מה הרב ארוש אומר שצריך להלחם בכל הכח?<br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - אי אפשר להבין
1162
הרב שלום ארוש - אי אפשר להבין

הקב"ה מוחל לנו אפילו שפגענו ועשינו הרס לעולם כולו! <br />הרב שלום ארוש במסר עוצמתי לימים גדולים אלו! <br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - הכל מתחיל בראש!
710
הרב שלום ארוש - הכל מתחיל בראש!

לחג הזה יש השפעה גדולה על כל השנה כולה <br />מה מתחיל ונגמר בו?<br />הרב שלום ארוש בפשט נפלא!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - תעורר!
1154
הרב שלום ארוש - תעורר!

מה תכלית המשפט של ראש השנה?<br />הרב שלום ארוש עם חיזוק מיוחד לשנה החדשה!<br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - למה אתה סובל?
1247
הרב שלום ארוש - למה אתה סובל?

אני בן אדם טוב, אז למה אני סובל?<br />הרב שלום ארוש במסר מחזק לימים אלו!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - דרך אחת!
1019
הרב שלום ארוש - דרך אחת!

מה הדרך לחזור בתשובה בלי ייסורים?<br />הרב שלום ארוש מנווט אותנו בדרך.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - הכל לטובתי?
2385
הרב שלום ארוש - הכל לטובתי?

הרב שלום ארוש נותן לכם סיסמה לחיים!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - אשריך!
1218
הרב שלום ארוש - אשריך!

מי רוצה לתת להשם נחת רוח ושמחה?<br />הרב שלום ארוש בשיעור מעצים ומרגש לכל אחד ואחת מאיתנו!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - לא מפסיד!
1861
הרב שלום ארוש - לא מפסיד!

אדם שנופל מהאמונה הוא מפסיד ובגדול!<br />הרב שלום ארוש – מלמד אותנו להרויח ובגדול!<br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - הדרך אליה!
1083
הרב שלום ארוש - הדרך אליה!

אתה יכול להתקרב דרכה להשם!<br />הרב שלום ארוש – בדרך אליה!<br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - אהבה = אמונה
1862
הרב שלום ארוש - אהבה = אמונה

הרב שלום ארוש בדרך מיוחדת של תשובה אמיתית איך להתפלל עם אמת מוחלטת!<br />אתר התודות החדש של הרב עלה לאוויר. לחצו על הקישור וכתבו תודה לבורא עולם<br />https://www.ravarush.co.il/<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz... <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_...<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - התודה מדליקה אור!
888
הרב שלום ארוש - התודה מדליקה אור!

כל אדם עובר בחייו חושך, האור קיים אך נסתר, מה מדליק את האור?<br />הרב שלום ארוש - מדליק את האור!<br />אתר התודות החדש של הרב עלה לאוויר. לחצו על הקישור וכתבו תודה לבורא עולם<br />https://www.ravarush.co.il/<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz... <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_...<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

תמים
1389
תמים

תמים זה לא טיפש!<br />הרב שלום ארוש מגלה לנו משהו חדש לגמרי!<br />התמים לא מתבלבל!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - מברך על התודה!
1424
הרב שלום ארוש - מברך על התודה!

למה התפלא רב זושא?<br />הרב שלום ארוש בסיפור מדהים ומחזק!<br />אתר התודות החדש של הרב עלה לאוויר. לחצו על הקישור וכתבו תודה לבורא עולם<br />https://www.ravarush.co.il/<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz... <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_...<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - תודה פותחת שערים!
722
הרב שלום ארוש - תודה פותחת שערים!

אין לך פרנסה? אין לך בית? יש לך צרות?<br />הרב שלום ארוש בסיפור מדהים!<br />אתר התודות החדש של הרב עלה לאוויר. לחצו על הקישור וכתבו תודה לבורא עולם<br />https://www.ravarush.co.il/<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz... <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_...<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - איפה הבית שלו?
428
הרב שלום ארוש - איפה הבית שלו?

הרב שלום ארוש ממחיש לנו את מהות הבית הזה!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - ההסיבה שבגללה נחרב הבית
464
הרב שלום ארוש - ההסיבה שבגללה נחרב הבית

הרב שלום ארוש בסיבה שבגללה נחרב בית המקדש,<br />איך נוכל לתקן את זה?<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - על הכל תודה!
7469
הרב שלום ארוש - על הכל תודה!

זה לא הקבלן זה השם!<br />הרב שלום ארוש בסיפור מחזק ומעצים!<br />אתר התודות החדש של הרב עלה לאוויר. לחצו על הקישור וכתבו תודה לבורא עולם<br />https://www.ravarush.co.il/<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz... <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_...<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - תודה שהכל לטובה!
3144
הרב שלום ארוש - תודה שהכל לטובה!

כל אבא רוצה לתת רק טוב לילדים שלו! הרב שלום ארוש מלמד אותנו להגיד תודה כי הכל לטובה!<br />אתר התודות החדש של הרב עלה לאוויר. לחצו על הקישור וכתבו תודה לבורא עולם<br />https://www.ravarush.co.il/<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz... <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_...<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - לא מפסיק לומר תודה!
2571
הרב שלום ארוש - לא מפסיק לומר תודה!

בזכות חוק התודה הוא עשה מעשה שהשפיע עליו להמשך החיים בצורה מופלאה!<br />הרב שלום ארוש בסיפור מרתק!<br />אתר התודות החדש של הרב עלה לאוויר. לחצו על הקישור וכתבו תודה לבורא עולם<br />https://www.ravarush.co.il/<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz... <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_...<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - תודה על הגלות!
994
הרב שלום ארוש - תודה על הגלות!

למה אתה בגלות? כי אתה לא אומר תודה!<br />הרב שלום ארוש מגלה לנו את סוד הגאולה!<br />אתר התודות החדש של הרב עלה לאוויר. לחצו על הקישור וכתבו תודה לבורא עולם<br />https://www.ravarush.co.il/<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz... <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_...<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - האור של התודה
922
הרב שלום ארוש - האור של התודה

אל תבהל תאמין בהשם! תגיד תודה ותקבל את האור של האמונה!<br />הרב שלום ארוש מאיר לנו עם התודה!<br />אתר התודות החדש של הרב עלה לאוויר. לחצו על הקישור וכתבו תודה לבורא עולם<br />https://www.ravarush.co.il/<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz... <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_...<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - האמונה אומרת תודה
20481
הרב שלום ארוש - האמונה אומרת תודה

זה קשה, זה לא קל,הרב שלום ארוש מדריך אותנו להתגבר, לשנות גישה ופשוט לומר תודה!<br />אתר התודות החדש של הרב עלה לאוויר. לחצו על הקישור וכתבו תודה לבורא עולם<br />https://www.ravarush.co.il/<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz... <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_...<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - תודה על הכל!
1224
הרב שלום ארוש - תודה על הכל!

פשוט להודות! הרב שלום ארוש מדריך אותנו כיצד להודות!<br />בואו להגיד תודה עם הרב ארוש.<br /> אתר התודות החדש של הרב עלה לאוויר. לחצו על הקישור וכתבו תודה לבורא עולם<br />https://www.ravarush.co.il/<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - הכי טוב!
1110
הרב שלום ארוש - הכי טוב!

אין דבר טוב יותר משלום בית<br />הרב שלום ארוש בטיפים לשלום בית אמיתי!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - מנצח כל יום
873
הרב שלום ארוש - מנצח כל יום

בשביל לנצח צריך לקבוע זמן כל יום!<br />הרב שלום ארוש – מנצח במלחמה!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - לא יכול לבד!
947
הרב שלום ארוש - לא יכול לבד!

האדם לא יכול לנצח את היצר הרע לבד!<br />הרב שלום ארוש מגלה לנו את סוד הניצחון!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - האור הכי גדול
1848
הרב שלום ארוש - האור הכי גדול

האמונה זה האור הכי גדול שיש והיא יותר מכל התורה והמצוות!<br />הרב שלום ארוש - מאיר לנו את החיים!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - אבא עושה רק טוב!
1059
הרב שלום ארוש - אבא עושה רק טוב!

יש לנו את אבא שבשמים שעושה רק טוב ולא יעזוב אותנו!<br />הרב שלום ארוש במסר מחזק לתקופה הקשה!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - אל תעכב אותי
1553
הרב שלום ארוש - אל תעכב אותי

הרב שלום ארוש מסביר מה מעכב את המשיח ואיך נוכל לקרב את הגאולה בשעה אחת!<br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו: <br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - לא מאחר
1179
הרב שלום ארוש - לא מאחר

אדם שיש לא אמונה לא מאחר אף פעם! למה?<br />הרב שלום ארוש מגלה לנו את הסוד!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - נסיעה טובה
1124
הרב שלום ארוש - נסיעה טובה

בשביל לעבור את הנסיע בשלום צריך להתחזק באמונה!<br />הרב שלום ארוש מסביר לנו איך להתנהג בדרך!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - נהג טוב!
1017
הרב שלום ארוש - נהג טוב!

למה אף אדם לא יכול להיות נהג טוב?<br />הרב שלום ארוש בהסתכלות הנכונה על דרך החיים!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - המעלה שלך
1424
הרב שלום ארוש - המעלה שלך

הקושי והנסיון הם המעלות שלך והם יקרבו אותך להשם!<br />הרב שלום ארוש - בטיפ שישנה לך את המבט על החיים!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - נותן את הלב
1088
הרב שלום ארוש - נותן את הלב

הקדוש ברוך הוא רוצה שניתן לו את הלב - אפילו קצת.<br />הרב שלום ארוש - מחבר אותנו אל הלב!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - תתחבר!
1392
הרב שלום ארוש - תתחבר!

יש לך קושי תקשורתי בזוגיות? לא זורם לך?<br />הרב שלום ארוש בפתרון פשוט וקל!<br />צפו בסרטון תנו לייק ושתפו חברים!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - בדרך לאמת!
1962
הרב שלום ארוש - בדרך לאמת!

גם לרבי נחמן מברסלב היה קשה ההתבודדות בהתחלה,<br />הרב שלום ארוש מסביר לנו את הקושי ואיך להתמודד ולהתבודד!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - פגישה עם הבורא
2582
הרב שלום ארוש - פגישה עם הבורא

אדם שיש לו כל יום פגישה עם הבורא יבוא כל יום,<br />הרב שלום ארוש מדריך אותנו איך להתבודד ולפגוש את הבורא!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

זה הכי טוב בשבילך!
1221
זה הכי טוב בשבילך!

לא תמיד האדם רואה מה הטוב שיש בדבר. בתחילה נראה שיש צרה, אבל אדם שחי באמונה הוא רגוע אפילו שעכשיו לא רואה את הטוב שבדבר.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - פשוט אמונה
4881
הרב שלום ארוש - פשוט אמונה

תאמין בעצמך ותגיע לתכלית - הרב שלום ארוש מחזק אותנו באמונה!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - ימין שמאל
1415
הרב שלום ארוש - ימין שמאל

אם יש לך אמונה ואתה לא זז ממנה - תצליח!<br />הרב שלום ארוש מכוון אותנו אל המטרה!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - אל תלחם בקבר!
1609
הרב שלום ארוש - אל תלחם בקבר!

אל תחכה לקבר בשביל להאמין בהשם תתחיל להאמין ותתחיל לחיות.<br />הרב שלום ארוש ארוש עם טיפ שייחיה אותך!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - לחיות בלילה
1670
הרב שלום ארוש - לחיות בלילה

מה זה חיים? ואיך נחיה את החיים שלנו הכי טוב?<br />הרב שלום ארוש מלמד אותנו לחיות נכון!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - אין לזה ערך
2127
הרב שלום ארוש - אין לזה ערך

בשביל לספור מצוות של יהודי פשוט צריך גליון שלא יספיק לעולם!!!<br />הרב שלום ארוש מסביר איך להתחבר להשם יתברך!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלוםו ארוש - תהיה משענת!
1513
הרב שלוםו ארוש - תהיה משענת!

אדם צריך כל יום להתפלל שלא יהי מקל להכאיב למשהו בעולם הזה.<br />הרב שלום ארוש במסר לחיים!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - הצינור שלך
1469
הרב שלום ארוש - הצינור שלך

מה המניע לשלום בית של האדם? כל הזמן לראות רק דבר אחד מול העיניים!<br />הרב שלום ארוש במסר חד או אמונה או גיהנום!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - הבדיקה העיקרית
598
הרב שלום ארוש - הבדיקה העיקרית

אם רק בודקים את החמץ למה מברכים גם על ביעור?<br />הרב שלום ארוש מגלה לנו סוד נפלא!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - כל שנה זה מגיע!
548
הרב שלום ארוש - כל שנה זה מגיע!

כל שנה ושנה מגיע משהו גדול שיש רק בזמן הזה! מה מגיע? הרב שלום ארוש בתקציר נפלא!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - שום זמן בעולם לא יספיק!
971
הרב שלום ארוש - שום זמן בעולם לא יספיק!

בלילה הקדוש בשנה - בליל הסדר יושבים ומספרים... על מה מספרים? ולמה הזמן אינו מספיק? הרב שלום ארוש במסר חזק!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - תגיע מוכן!
631
הרב שלום ארוש - תגיע מוכן!

חשוב שכל אחד יכין את עצמו לכבוד הלילה הכי מיוחד בשנה, איך מתכוננים ללי הסדר? הרב שלום ארוש בחיזוק עצום!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - חג האמונה
761
הרב שלום ארוש - חג האמונה

האמונה זה הגאולה של האדם, איך עושים את זה בפועל?<br />הרב שלום ארוש במסר מאלף בינה!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - במה הרב שלום ארוש בוחר?
1110
הרב שלום ארוש - במה הרב שלום ארוש בוחר?

בא' בניסן השם יתברך קובע את כל המלכויות שבעולם ולכן זה אחד היום הכי חשוב בשנה!<br />הרב שלום ארוש מסביר מה לעשות ביום גדול זה!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - החמץ האמיתי
1025
הרב שלום ארוש - החמץ האמיתי

כולם מנקים את האבק והלכלוך אבל שוכחין לנקות את החמץ האמיתי!<br />הרב שלום ארוש מגלה לנו היכן נמצא החמץ האמיתי!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - פניה אישית אליך
693
הרב שלום ארוש - פניה אישית אליך

הרב שלום ארוש מברך את כל התורמים לחרות אמיתית ולכל הישועות בגשמיות וברוחניות!<br />https://breslevisrael.activetrail.biz...​<br />תרמו בקישור למעלה<br />דפסחא תשפ"א - סיוע למשפחות נזקקות - עמותת חוט של חסד <br />השנה יותר מתמיד! <br />נפתח את הלב<br />ונדאג לאלו שאין להם ובזכות זה הקב"ה ידאג לכם <br />גם אתה יכול להיות שותף, ולשמח משפחה- כי הלילה הזה כולנו בני חורין!<br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK​.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו: <br />https://bit.ly/382oYHn​<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il​<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/​<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - נולדתי הרגע!
987
הרב שלום ארוש - נולדתי הרגע!

כל אדם צריך להרגיש בכל רגע כאילו נולד מחדש! איך מתקנים את העבר? הרב שלום ארוש במסר מדהים!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - אל תתן לה להכנס!
2211
הרב שלום ארוש - אל תתן לה להכנס!

יש מחשבה שאסור לך לתת לה להכנס לך ללב - היא הורסת את החיים!<br />איך בורחים ממנה? הרב שלום ארוש בעצה מיוחדת!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - כל רגע רווח
1294
הרב שלום ארוש - כל רגע רווח

אם לא תתכנן את הזמן שלך - לא תשיג כלום, אם כן מה השיטה?<br />הרב שלום ארוש במסר חזק!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - תספר לצרות אמונה!
5325
הרב שלום ארוש - תספר לצרות אמונה!

איזה צרות יש לך? לך תבקש מהשם שיתן לך רק דבר אחד!<br />מהו הדבר שישנה לך את החיים? הרב שלום ארוש בעצה מיוחדת!!!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - לא להיות כפוי טובה!
1463
הרב שלום ארוש - לא להיות כפוי טובה!

ה' יתברך השווה כבודו לאבא ואמא, אין כפיות טובה יותר גדולה מחוסר כיבוד אב ואם! איך לומדים לכבד הורים? הרב שלום ארוש במסר חד לכל אדם!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - אני מאמין
1192
הרב שלום ארוש - אני מאמין

ה' אוהב אותי רוצה לתת לי רק צריך להאמין!<br />הרב שלום ארוש - מלמד אותנו לבקש עם אמונה!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://biy/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - שתי אפשרויות
895
הרב שלום ארוש - שתי אפשרויות

הרב שלום ארוש נותן לנו שתי אפשרויות כדי להיות עבד של הקב"ה וכך נוכל לומר תודה בשמחה.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6<br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א https://bit.ly/2LovbDK.<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו https://www.facebook.com/GanEmuna<br />לעמוד האינסטגרם שלנו https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/<br />אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - תמשיך להלחם!
1323
הרב שלום ארוש - תמשיך להלחם!

יש כמה סוגי מלחמות, מלחמות גדולות, מלחמות קטנות.<br />הרב שלום ארוש מסביר איך תצליח במלחמת החיים!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://biy/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - יהיה לך טוב!
1889
הרב שלום ארוש - יהיה לך טוב!

איך זוכים לאמונה? ע"י יראת העונש<br />הרב שלום ארוש בהסבר נפלא קצר וקולע!!!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - חוק התודה
8632
הרב שלום ארוש - חוק התודה

השלבים המפורטים לחוק התודה!<br />החוק בדוק ומנוסה!!!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://biy/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

כלי לניצחון
1144
כלי לניצחון

מהו כלי הנשק שאיתו תנצח תמיד?<br />הרב שלום ארוש מגלה את סוד הניצחון!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6<br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK​.<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br />https://www.facebook.com/GanEmuna<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - תאמין. תבקש. תקבל!
1519
הרב שלום ארוש - תאמין. תבקש. תקבל!

הוא רוצה לתת לך הכל - פרנסה, שפע, בריאות. הוא רק מחכה שתבקש.<br />הרב שלום ארוש בטיפ שישנה לך את החיים!

אף אחד לא יכול לקחת לך! - הרב שלום ארוש
1633
אף אחד לא יכול לקחת לך! - הרב שלום ארוש

פעם ראיתם ילד קטן יושב וחושב מי ידאג למחסורו? ממש לא! הרב שלום ארוש מגלה את החוק!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://biy/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

צעד לתודה
2480
צעד לתודה

איך אומרים תודה בשמחה?<br />הרב שלום ארוש בהסבר צעד אחר צעד איך מגיעים לתודה אמיתית!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://biy/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

המדריך למתבודד המתחיל
679
המדריך למתבודד המתחיל

מה הדבר שעליו האדם צריך להתבודד?<br />הרב שלום ארוש מדבר לראשונה על ההתבודדות שלו<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

אל תיפול!
3156
אל תיפול!

כשאתה נופל, אתה מתחיל לשנוא ולהאשים אחרים.<br />תעזוב את השכל!<br />מסר מיוחד מהרב שלום ארוש שליט"א<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

ה' אוהב אותך!
1401
ה' אוהב אותך!

מרגיש רגשות אשם?<br />בורא עולם אוהב אותך כמו שאהב אותך לפני שעברת עברה!<br />כנסו לקליפ מחזק מאת הרב שלום ארוש.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

חוק התודה
839
חוק התודה

חוק התודה <br />מאת הרב שלום ארוש<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הדבר הכי גדול בעולם
579
הדבר הכי גדול בעולם

אתה תהיה שמח אם בני ביתך יהיו עצובים?<br />אף אדם לא שמח כאשר בני ביתו עצובים ומדוכאים!<br />אם כן מהו הדבר הכי גדול בעולם?<br />כנסו לקליפ מדהים מאת הר שלום ארוש <br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br />https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6<br /><br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK<br />.<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br />https://www.facebook.com/GanEmuna<br /><br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /><br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

תרגיל לחיים
467
תרגיל לחיים

יש דברים לא מובנים בעולם הזה, אבל תמיד אנחנו צריכים להאמין!<br />כנסו לקליפ מחזק מיפי הרב שלום ארוש<br />וגלו מהו התרגיל לחיים.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

איך זוכים לשלום בית?
839
איך זוכים לשלום בית?

איך זוכים לשלום בית אמיתי?<br />כנסו לקליפ מיפי הרב שלום ארוש והתחזקו בשלום בית<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

מידת השלום
571
מידת השלום

כנסו לקליפ מדהים מיפי הרב שלום ארוש ולמדו על מידת השלום<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

אמא רחל אימנו
2166
אמא רחל אימנו

קבר רחל אמנו, תפילה וישועה עבור כלל ישראל. זה המקום בו אפשר לבקש תמיד, בכל זמן ובכל מצב, ישועה לפרט ולכלל.<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הכוח לשנה החדשה
514
הכוח לשנה החדשה

החגים הם הקדמה לשנה מוצלחת וטובה!<br />כנסו לקליפ מפיו של הרב שלום ארוש<br />וקבלו כוח לשנה החדשה!

מלך העולם
917
מלך העולם

המלך מדבר איתנו ורוצה שנבין את המסר שהוא מוסר לנו<br />הרב שלום ארוש במסר מיוחד לכולנו

מזמור לתודה - מתוך הדיסק לילדים - מתנה ושמה תודה
152983
מזמור לתודה - מתוך הדיסק לילדים - מתנה ושמה תודה

הרב שלום ארוש בשירת התודה במזמור "מזמור לתודה"<br />לרכישת הדיסקים -<br /><br />https://www.breslev.co.il/storesearchresults.aspx?type=4&text=%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7+%D7%9E%D7%AA%D7%A0%D7%94+%D7%95%D7%A9%D7%9E%D7%94+%D7%AA%D7%95%D7%93%D7%94+2+%E2%80%93+%D7%94%D7%A8%D7%91+%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%9D+%D7%90%D7%A8%D7%95%D7%A9&lid=2&minprice=0&maxprice=0&popular=0&new=0&pageid=1&language=hebrew

ווידוי דברים לערב יום הכיפורים
1304
ווידוי דברים לערב יום הכיפורים

עושים תשובה ביחד עם הרב שלום ארוש ולומדים על עניין וידוי של יום הכיפורים והווידוי בכללותו.

שאל את הרב
707
שאל את הרב

תקציר שידור חי עם הרב שלום ארוש <br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הזכויות שלך בדרך לאומן
690
הזכויות שלך בדרך לאומן

"בזכות נשים צדקניות נגאלו ישראל ובזכותן עתידין להגאל"<br />קליפ מיפי הרב שלום ארוש<br /><br />מסר מאת הרב ארוש מאומן https://youtu.be/SzGOq-cl_3k

מסר מיוחד לעם ישראל לקראת הגאולה מאת הרב שלום ארוש שליט"א בשם צדיקים נסתרים. להפיץ לכולם.
20203
מסר מיוחד לעם ישראל לקראת הגאולה מאת הרב שלום ארוש שליט"א בשם צדיקים נסתרים. להפיץ לכולם.

הרב שלום ארוש שליט"א היה השבוע אצל צדיקים נסתרים והם ביקשו ממנו להעביר את המסר הזה לכל עם ישראל.<br />המסר הוא: לבקש ולהתחנן לפני בורא עולם בכל הזדמנות שרק אפשר, שלושה דברים:<br />א. אנא ה' גלה כבוד מלכותך בעולם.<br />ב. אנא ה' גלה את משיח צדקנו.<br />ג. אנא ה' תבנה לנו את בית המקדש.<br /> וחשוב לומר לכל היהודים לעלות לארץ כמה שיותר מהר, לעשות כל מאמץ בכל מחיר.<br />תרופה לקורונה עובד 100 אחוז https://youtu.be/B8qQjivjrO4<br /><br />בנוסף ניתן גם לשמוע את כל שיעורי הרב בקו האמונה: 02-6444250

תשובה מאהבה
1642
תשובה מאהבה

איך עושים תשובה? <br />רק בורא עולם שכולו טוב וכולו רחמים, אדם מבקש סליחה, ה' מוחל לו מיד<br />הרב שלום ארוש בהסבר איך עושים תשובה<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

פתח דף חדש
695
פתח דף חדש

כל שנה ראש השנה עד יום הכיפורים, סוגים את החשבון של השנה<br />מתחילים דף חדש, כנס לקליפ מיפי הרב שלום ארוש מחזק בחזרה בתשובה<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/33Uz8WZ <br /><br />בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א<br /> https://bit.ly/2LovbDK.<br /><br />הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו:<br />https://bit.ly/382oYHn<br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו<br /> https://he-il.facebook.com/breslev.co.il<br /><br /> לעמוד האינסטגרם שלנו<br /> https://www.instagram.com/ganemuna/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - תשבור את המחיצות
1257
הרב שלום ארוש - תשבור את המחיצות

הרב שלום ארוש מסביר בהסבר נפלא על ידי מה האדם יכול לשבור את כל המחיצות בשמיים.<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

ט''ו בשבט אצל הרב ארוש
1128
ט''ו בשבט אצל הרב ארוש

סעודת הט''ו אצל הרב ארוש

הרב שלום ארוש - אני לא בעל חוב!
48155
הרב שלום ארוש - אני לא בעל חוב!

הרב שלום ארוש במסר מיוחד ומחזק לא להיות בעל חוב<br />חודש שבט הוא חודש של שפע והתחדשות <br />בחודש זה נהוג לבקש על הפרנסה <br />הכנסו לקישור וקבלו את ברכת הפרנסה של רבי נתן מברסלב במתנה<br />https://breslevil.activetrail.biz/Parnasa2<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש - למה יש לך חובות?
85459
הרב שלום ארוש - למה יש לך חובות?

הרב שלום ארוש במסר חזק ומעצים למה יש לאדם חובות ואיך לצאת מהם<br />חודש שבט הוא חודש של שפע והתחדשות <br />בחודש זה נהוג לבקש על הפרנסה <br />הכנסו לקישור וקבלו את ברכת הפרנסה של רבי נתן מברסלב במתנה<br />https://breslevil.activetrail.biz/Parnasa2<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש - תסתפק בברז אחד!
913
הרב שלום ארוש - תסתפק בברז אחד!

הרב שלום ארוש שליט"א מלמד אותנו כמה השתדלות בן אדם צריך לעשות עבור הפרנסה שלו<br />חודש שבט הוא חודש של שפע והתחדשות <br />בחודש זה נהוג לבקש על הפרנסה <br />הכנסו לקישור וקבלו את ברכת הפרנסה של רבי נתן מברסלב במתנה<br />https://breslevil.activetrail.biz/Par...<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש – הכלי לפרנסה קלה
29542
הרב שלום ארוש – הכלי לפרנסה קלה

הרב שלום ארוש בהסברו המופלא על הכלי שעל ידו אדם יכול לזכות לפרנסה בקלות ובשפע.<br />חודש שבט הוא חודש של שפע והתחדשות <br />בחודש זה נהוג לבקש על הפרנסה <br />הכנסו לקישור וקבלו את ברכת הפרנסה של רבי נתן מברסלב במתנה<br />https://breslevil.activetrail.biz/Parnasa<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש - למה אתה לא נושע?
7047
הרב שלום ארוש - למה אתה לא נושע?

הרב שלום ארוש בהסבר פשוט איך אדם יכול למשוך על עצמו חסדים וישועות גדולות בקלות.<br />הרב ארוש מספר על חוק התודה ועל הקסם שבאמירת תודה.<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש - בשביל מה אתה חי
1488
הרב שלום ארוש - בשביל מה אתה חי

הרב שלום ארוש בהסבר מופלא בשביל מה האדם חי בעולם הזה.<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש - זה לא הענין שלך!
1398
הרב שלום ארוש - זה לא הענין שלך!

יש בעל הבית לעולם והוא יודע הכל,<br />הרב שלום ארוש מסביר את הדבר הכי חשוב בעולם!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש - למה צריך מצוות?
6995
הרב שלום ארוש - למה צריך מצוות?

רק אחד שלא יודע איזו עבודה קשה זו לדעת את השם שואל שאלה כזו,<br />הרב שלום ארוש בתשובה מרתקת!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - אל תסתבך!
1107
הרב שלום ארוש - אל תסתבך!

כשאתה מאריך בזה הדרך נהירה לפניך!<br />הרב שלום ארוש מסביר מה מאיר לנו את דרך החיים!<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש מספר על רבי נתן מברסלב
8505
הרב שלום ארוש מספר על רבי נתן מברסלב

הרב שלום ארוש מספר על רבי נתן שטרנהרץ, המוכר גם כרבי נתן מברסלב או רבי נתן מנמירוב, שיום פטירתו חל ב י' בטבת. רבי נתן מברסלב היה תלמידו המובהק של רבי נחמן מברסלב, מפיץ תורתו המרכזי, ומנהיגה-בפועל של חסידות ברסלב אחרי מות רבינו נחמן<br /><br />רבי נתן העלה על הכתב את כל מה ששמע מרבי נחמן. לאחר מותו ניסה רבי נתן לשמר את חסידות ברסלב. הוא הנהיג את העלייה לציון וקיבוץ חסידי בראש השנה. <br /><br />לחצו על הקישור ובקשו ברכה מהרב שלום ארוש, ביום פטירתו של הצדיק. הרב זוכה להפיץ כבר יותר מ 40 שנה, בעזרת ה' את תורתו של רבינו נחמן ורבי נתן מברסלב <br /><br />https://breslevil.activetrail.biz/Natan<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - אתה בן מלך!
2597
הרב שלום ארוש - אתה בן מלך!

עיקר היצר הרע של האדם זה היצר הרע שמשכיח ממנו שהוא בן מלך!<br />הרב שלום ארוש במסר עוצמתי!<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/rav100 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש – שומרים על הילדים!
1166
הרב שלום ארוש – שומרים על הילדים!

כשאדם אורה את החסד שהשם עושה איתו הוא לא פונה לשום דרך אחרת,<br />אם כן מה הסיבה להתיוונות? חידוש עצום מפי הרב שלום ארוש. <br />מאירים את העולם בתודה עם הרב שלום ארוש וברסלב ישראל✨<br />הכנסו לקישור והשאירו פרטים ונשלח לכם ללא עלות את אחד מספרוני התודה של הרב ארוש.<br />https://breslevil.activetrail.biz/light<br /><br />🎇 חלוקת הספרונים מתאפשרת בזכות תומכים יקרים שמסייעים לנו להפיץ את אור התורה 🎇<br /><br />✨ שתפו את המסר וזכו למצוות ✨<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz... <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_...<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

המחלה שנעלמה – סיפור נס מפי הרב שלום ארוש שליט"א
5974
המחלה שנעלמה – סיפור נס מפי הרב שלום ארוש שליט"א

אדם שסבל ממחלת עור קשה זמן רב ובזכת חוק הטבע החדש מחלתו נעלמה כלא היתה!<br />חיזוק עצום מהרב שלום ארוש שליט"א!<br />מאירים את העולם בתודה עם הרב שלום ארוש וברסלב ישראל✨<br />הכנסו לקישור והשאירו פרטים ונשלח לכם ללא עלות את אחד מספרוני התודה של הרב ארוש.<br />https://breslevil.activetrail.biz/light<br /><br />🎇 חלוקת הספרונים מתאפשרת בזכות תומכים יקרים שמסייעים לנו להפיץ את אור התורה 🎇<br /><br />✨ שתפו את המסר וזכו למצוות ✨<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz... <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_...<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

40 שנה עיוור! הרב שלום ארוש
6293
40 שנה עיוור! הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש בסיפור מדהים על אדם ששכח להודות על 40 שנות חייו הטובות ומה הזכיר לו שהוא צריך להתחיל לספר ניסי השם.<br />מאירים את העולם בתודה עם הרב שלום ארוש וברסלב ישראל✨<br />הכנסו לקישור והשאירו פרטים ונשלח לכם ללא עלות את אחד מספרוני התודה של הרב ארוש.<br />https://breslevil.activetrail.biz/light<br /><br />🎇 חלוקת הספרונים מתאפשרת בזכות תומכים יקרים שמסייעים לנו להפיץ את אור התורה 🎇<br /><br />✨ שתפו את המסר וזכו למצוות ✨<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz... <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_...<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש | לא מתלונן!
695
הרב שלום ארוש | לא מתלונן!

במקום להתלונן תגיד תודה<br />הרב שלום ארוש עם מסר מיוחד שיתן לנו כח לכל החיים!<br />מאירים את העולם בתודה עם הרב שלום ארוש וברסלב ישראל✨<br />הכנסו לקישור והשאירו פרטים ונשלח לכם ללא עלות את אחד מספרוני התודה של הרב ארוש.<br />https://breslevil.activetrail.biz/light <br /><br />🎇 חלוקת הספרונים מתאפשרת בזכות תומכים יקרים שמסייעים לנו להפיץ את אור התורה 🎇<br /><br />✨ שתפו את המסר וזכו למצוות ✨<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz... <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_...<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - הספר שהציל חיים!
5089
הרב שלום ארוש - הספר שהציל חיים!

עשיר אחד מארה"ב שירד מנכסיו מקבל ספר שמשנה לו את כל החשיבה על החיים הרב שלום ארוש בסיפור תודה מרתק.<br />מאירים את העולם בתודה עם הרב שלום ארוש וברסלב ישראל✨<br />הכנסו לקישור והשאירו פרטים ונשלח לכם ללא עלות את אחד מספרוני התודה של הרב ארוש.<br />https://breslevil.activetrail.biz/light<br /><br />✨ שתפו את המסר וזכו למצוות ✨<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz... <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_...<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - תשיר להשם שירים!
1034
הרב שלום ארוש - תשיר להשם שירים!

למה דוד המלך אומר זובח תודה יכבדנני עם 2 נ'? ואיזה שבח זה להשם יתברך? הרב שלום ארוש נותן לך סיבות על מה להגיד תודה!<br />מאירים את העולם בתודה עם הרב שלום ארוש וברסלב ישראל✨<br />הכנסו לקישור והשאירו פרטים ונשלח לכם ללא עלות את אחד מספרוני התודה של הרב ארוש.<br />https://breslevisrael.activetrail.biz...<br />חודש כסליו הוא חודש התודה וההודיה של הרב שלום ארוש וברסלב ישראל<br />במהלך החודש נשתף סרטונים בהם הרב מספר על ניסים שקרו לאנשים שאמרו תודה גם על הטוב וגם על מה שפחות טוב. נשתף ציטוטים מתוך ספרוני התודה של הרב וגם נחלק ספרונים על מנת להפיץ את האור ואת התודה לכל העולם <br /><br />🎇 חלוקת הספרונים מתאפשרת בזכות תומכים יקרים שמסייעים לנו להפיץ את אור התורה 🎇<br /><br />✨ שתפו את המסר וזכו למצוות ✨<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz... <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_...<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

או אמונה או גיהנום - הרב שלום ארוש
660
או אמונה או גיהנום - הרב שלום ארוש

במקום להתלונן - תגיד תודה!<br />הרב שלום ארוש במסר מיוחד לחודש כסלו!<br />מאירים את העולם בתודה עם הרב שלום ארוש וברסלב ישראל✨<br />הכנסו לקישור והשאירו פרטים ונשלח לכם ללא עלות את אחד מספרוני התודה של הרב ארוש.<br />https://breslevil.activetrail.biz/light<br /><br />🎇 חלוקת הספרונים מתאפשרת בזכות תומכים יקרים שמסייעים לנו להפיץ את אור התורה 🎇<br /><br />✨ שתפו את המסר וזכו למצוות ✨<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz... <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_...<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - זה לא פטנט!
2549
הרב שלום ארוש - זה לא פטנט!

הרב שלום ארוש מגלה לנו איך קורה שבן אדם אומר תודה ומיד נושע? האם זה פטנט או משהו אחר??<br />מאירים את העולם בתודה עם הרב שלום ארוש וברסלב ישראל✨<br />הכנסו לקישור והשאירו פרטים ונשלח לכם ללא עלות את אחד מספרוני התודה של הרב ארוש.<br />https://breslevil.activetrail.biz/light<br /><br />🎇 חלוקת הספרונים מתאפשרת בזכות תומכים יקרים שמסייעים לנו להפיץ את אור התורה 🎇<br /><br />✨ שתפו את המסר וזכו למצוות ✨<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz... <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_...<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש - התינוק שחזר לזרועות אימו
939
הרב שלום ארוש - התינוק שחזר לזרועות אימו

אישה אחת ילדה תינוק כמעט מת, הרב שלום ארוש מספר על ההתבודדות שעשתה ב4 דקות והנס הגדול שארע לה.<br />מאירים את העולם בתודה עם הרב שלום ארוש וברסלב ישראל✨<br />הכנסו לקישור והשאירו פרטים ונשלח לכם ללא עלות את אחד מספרוני התודה של הרב ארוש.<br />https://breslevil.activetrail.biz/light<br /><br />🎇 חלוקת הספרונים מתאפשרת בזכות תומכים יקרים שמסייעים לנו להפיץ את אור התורה 🎇<br /><br />✨ שתפו את המסר וזכו למצוות ✨<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz... <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_...<br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

פותחים את הכיס ומאירים את הלב לילדי ישראל - הרב שלום ארוש
93568
פותחים את הכיס ומאירים את הלב לילדי ישראל - הרב שלום ארוש

לקראת חג החנוכה הרב שלום ארוש וברסלב ישראל מתגייסים להאיר את הלב לילדי ישראל <br />פתחו את הכיס והאירו את הלב גם לאלו שאין להם<br />הכנסות המבצע יוקדשו לפרוייקט ארוחה חמה לתינוקות של בית רבן במוסדות הלימוד של "חוט של חסד" שמעניקים בכל יום ארוחה חמה למאות ילדים. <br /><br />הכנסו לקישור ותרמו כפי נדבת ליבכם <br /><br />https://did.li/-kislev<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz... <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_...<br /><br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

אתה לא חייב לישון! | הרב שלום ארוש
3990
אתה לא חייב לישון! | הרב שלום ארוש

אל תיפול לאמונה' הרב שלום ארוש מסביר לנו באיזה שלב ביום האדם נופל לאמונה בטבע ואיך מתגברים על זה?<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55<br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslev.co.il<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

מהו החמץ האמיתי | הרב שלום ארוש
5693
מהו החמץ האמיתי | הרב שלום ארוש

כולנו מנקים לפסח את הבית, מסדרים, שוטפים, מנקים את האבק, אבל לפעמים שוכחים מהו החמץ האמיתי שצריך לבער – הכעס!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55<br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslev.co.il<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

לא משנה מה תעבור! הרב שלום ארוש
1820
לא משנה מה תעבור! הרב שלום ארוש

אם האדם מחזיק בדבר הזה לא משנה מה יעבור הוא יעבור את זה בקלות ובשמחה הרב שלום ארוש בהסבר מופלא!<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55<br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslev.co.il<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש - הפסקת אש. על שלום בית וזוגיות מוצלחת
3090
הרב שלום ארוש - הפסקת אש. על שלום בית וזוגיות מוצלחת

שלום בית זה בדיוק הפוך מהפסקת אש הרב שלום ארוש מסביר איך להגיע למצב של שלום אמיתי בבית בין בעל לאישתו. <br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslev.co.il <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש- תחייכו!
438
הרב שלום ארוש- תחייכו!

הרב שלום ארוש מחייה אותנו עם כוחו של החיוך!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslev.co.il <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש – ביידים שלו
810
הרב שלום ארוש – ביידים שלו

זה אבא שלי ,אבא שאוהב אותי אהבה בלי תנאים הרב שלום ארוש מלמד אותנו מהי האהבה הכי גדולה בעולם!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55<br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslev.co.il<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש - רוצה לשמוח!
670
הרב שלום ארוש - רוצה לשמוח!

איך זוכים לשמחה? על ידי הרצון!<br />הרב שלום ארוש בחידוש מיוחד על הדרך להגיע לשמחה!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslev.co.il <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש – קרוב להשם!
866
הרב שלום ארוש – קרוב להשם!

רוצה להיות קרוב להשם – תתפלל!<br />הרב שלום ארוש מקרב אותנו להשם יתברך עם חיזוק מיוחד ביותר על התפילה!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55<br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslev.co.il<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש - מעלת השמחה
683
הרב שלום ארוש - מעלת השמחה

הרב שלום ארוש מדבר על מעלת השמחה בסימן חודש אדר וחג הפורים<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslev.co.il <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש – תתפלל!
1064
הרב שלום ארוש – תתפלל!

אין לך שלום בית? תתפלל!<br />הרב שלום ארוש במסר עצום ובדרך הנכונה לשלום בית אמיתי!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslev.co.il <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש - השערים יפתחו לך!
2112
הרב שלום ארוש - השערים יפתחו לך!

כשאדם רוצה משהו והוא מתמיד באותו הדבר הוא בסוף יצליח בהכל!<br />הרב שלום ארוש עם כלים מדוייקים ומכוונים להתבודדות!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55<br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslev.co.il<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש – המתנה הכי גדולה
1396
הרב שלום ארוש – המתנה הכי גדולה

מי שאין לו את זה כל יום הוא לא בן אדם<br />הוא מפסיד את האמונה הכי פשוטה של החיים <br />הרב שלום ארוש בהסבר נפלא על מעלתה של ההתבודדות!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslev.co.il <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש – חסדים מכוסים!
1466
הרב שלום ארוש – חסדים מכוסים!

בעיניים שלך אתה רואה שזה ייסורים אבל הכל יכול להתהפך ברגע קט,<br />קבל עצה טובה מאת הרב שלום ארוש שליט"א<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslev.co.il <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש – תאהב את השלום!
19667
הרב שלום ארוש – תאהב את השלום!

הרב שלום ארוש במסר חשוב לכל אדם שרוצה שלום בביתו עם אשתו,<br />ולזכות לאהבה אמיתית ושלום בית!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslev.co.il <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הבחירה בידך 2 - הרב שלום ארוש
325
הבחירה בידך 2 - הרב שלום ארוש

הבחירה בידך 2<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הבחירה בידך- הרב שלום ארוש
624
הבחירה בידך- הרב שלום ארוש

הבחירה בידך<br /><br />לברכה של הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevisrael.activetrail.biz/rav6 <br /> בקר באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /> אהבתם?! אל תשכחו לייק.

הרב שלום ארוש – תשב ותשיר!
1517
הרב שלום ארוש – תשב ותשיר!

כל העבודה בעולם הזה היא לשיר שירים ועל ידי זה זוכים למעלות גדולות מאד!<br />הרב שלום ארוש בהסבר עצום!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslev.co.il <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש – השבח הכי גדול!
1623
הרב שלום ארוש – השבח הכי גדול!

אפילו אם בן אדם יעשה תשובה מליון פעם השם לא יתייאש ממנו!<br />אם כן, מה השבח הכי גדול של השי"ת?<br />הרב שלום ארוש בחידוש מרגש!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

מדברים עם הרב שלום ארוש - שאלות ותשובות #3
593
מדברים עם הרב שלום ארוש - שאלות ותשובות #3

שאלות ותשובות עם הרב שלום ארוש שליט"א<br />והפעם הרב עונה לשאלה מרתקת: איך לזכות לשלווה בחיים?<br />מתוך השידור השבועי החי. הרב ארוש מדבר עם מאזינים - כל יום שלישי ב21:15 <br />רוצים לשלוח שאלה לרב ארוש ? שלחו שאלה בקישור <br />https://did.li/askrav

הרב שלום ארוש - מתענג על השם!
1428
הרב שלום ארוש - מתענג על השם!

מי שהוא בעל אמונה ומרגיש שמה שהשם עושה זה הכי טוב בשבילו<br />וזה גורם לו לתענוג גדול<br />הרב שלום ארוש מחדש לנו מבט של אמונה!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש – הכל זה לטובה!
3885
הרב שלום ארוש – הכל זה לטובה!

הרב שלום ארוש מחזק אותנו באמונה שהכל לטובה עם סיפור מרגש על רבי נחמן מהורדנקא ותלמידיו.<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש - תתנהג ברחמים!
1194
הרב שלום ארוש - תתנהג ברחמים!

תתנהג ברחמים עם הבריות של השם ואז תוכל להגיע למדרגה גבוהה<br />הרב שלום ארוש מסביר לאיזה מקום האדם יכול להגיע בעבודתו הפשוטה ביותר!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://bit.ly/2LovbDK <br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush <br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

חג האמונה | הרב שלום ארוש
627
חג האמונה | הרב שלום ארוש

האמונה זה הגאולה של האדם ,איך עושים את זה בפועל?<br /> הרב שלום ארוש במסר מאלף בינה!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55<br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslev.co.il<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

תשע שעות של תפילה | הרב שלום ארוש
1215
תשע שעות של תפילה | הרב שלום ארוש

אם בן אדם מתפלל תשע שעות ביום מה יהא על המלאכה שלו ועל התורה שהוא צריך ללמוד? הרב שלום ארוש שליט"א בתשובה שתשנה לך את הפרנסה!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55<br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslev.co.il<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הוא כבר ספר לי... | הרב שלום ארוש
1230
הוא כבר ספר לי... | הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש שליט"א מבאיר לנו במילים הכי פשוטות מה האדם עושה למעלה בשמיים עם הוידוי שלו בהתבודדות<br /><br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55<br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslev.co.il<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

גילוי משמים | הרב שלום ארוש
2435
גילוי משמים | הרב שלום ארוש

מי שמקפיד על הלכה הקבה מסייע בידו ועוזר לו להצליח<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55<br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslev.co.il<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

מדברים עם הרב שלום ארוש - שאלות ותשובות #8
25442
מדברים עם הרב שלום ארוש - שאלות ותשובות #8

שאלות ותשובות עם הרב שלום ארוש שליט"א והפעם שאלה מעניינת בנושא איך לסתדר עם המשפחה שרחוקים מיהדות מביא את המסר מסיפורו של אברהם אבינו<br /><br />מתוך השידור השבועי החי. הרב ארוש מדבר עם מאזינים - רוצים לשלוח שאלה לרב ארוש ? שלחו שאלה בקישור .<br />https://did.li/BSzlC<br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש - מה התכלית?
1054
הרב שלום ארוש - מה התכלית?

איך אדם ידע מה התכלית והאם הוא קרוב אליה?<br />הרב שלום ארוש בחידוש עצום!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55<br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslev.co.il<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הכל אחרי הראש | הרב שלום ארוש
714
הכל אחרי הראש | הרב שלום ארוש

למה אומרים ראש השנה ולא ראשית או תחילת השנה? הרב ארוש בהסבר נפלא.<br /><br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

תהייה בנאדם | הרב שלום ארוש
1060
תהייה בנאדם | הרב שלום ארוש

הרב ארוש במסר מאלף על מידת הוויתור.<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

זכית בלוטו | הרב שלום ארוש
1864
זכית בלוטו | הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש מספר על יהוד שעשה סעודת על משהו מוזר שאיש לא האמין למשמע אוזניו!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

המפתח לשלום בית | הרב שלום ארוש
1849
המפתח לשלום בית | הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש נותן לנו את המפתח להצלחה בשלום בית<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הבגד הכי יפה בעולם | הרב שלום ארוש
1611
הבגד הכי יפה בעולם | הרב שלום ארוש

אפילו אם אתה תלבש סמרטוטים יש משהו שהוא הבגד הכי יפה בעולם הרב שלום ארוש מגלה לנו מהו הבגד!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

תצא מצרות | הרב שלום ארוש
2045
תצא מצרות | הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש מסביר לנו איך לצאת מכל הצרות על ידי מצווה אחת מדהים ומחזק!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש - סגולה לזיווג ביום ט"ו באב
31193
הרב שלום ארוש - סגולה לזיווג ביום ט"ו באב

נמאס לך להחזיק מוטות של חופה לחברים? <br />נמאס לך להיות שושבינה? <br /><br />הבורא יתברך כבר יעד לך את הזיווג שלך וכל מה שנותר לך הוא רק לבקש מאבא שבשמיים שישלח לך אותו<br /><br />לקראת ט"ו באב אנו מפיצים לרווקים ורווקות את תפילתו המיוחדת של רבי נחמן מברסלב לזיווג הגון במהרה 💕<br /><br />השאירו פרטים, קבלו את תפילת רבי נחמן ואת ברכתו של מו"ר הרב שלום ארוש.<br /><br />תפילת רבי נחמן לרווקים - https://breslev.co.il/lp/3773817/<br />תפילת רבי נחמן לרווקות - https://breslev.co.il/lp/3773878/

אתה לא רואה הכל | הרב שלום ארוש
1522
אתה לא רואה הכל | הרב שלום ארוש

כל פעם שמשהו לא הולך לפי מה שתכננו אנחנו מרימים ידיים הרב שלום ארוש בסיפור שממחיש שהכל בידיים של השם<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55<br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslev.co.il<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom_harush/

העיקר להתעורר | הרב שלום ארוש
1384
העיקר להתעורר | הרב שלום ארוש

מה תכלית המשפט של ראש השנה?<br />הרב שלום ארוש עם חיזוק מיוחד לשנה החדשה!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

אי אפשר להבין | הרב שלום ארוש
1254
אי אפשר להבין | הרב שלום ארוש

הקב"ה מוחל לנו אפילו שפגענו ועשינו הרס לעולם כולו!<br />הרב שלום ארוש במסר עוצמתי לימים גדולים אלו!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

למה אתה סובל? | הרב שלום ארוש
1960
למה אתה סובל? | הרב שלום ארוש

אני בן אדם טוב, אז למה אני סובל?<br />הרב שלום ארוש במסר מחזק לימים אלו!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

דרך אחת | הרב שלום ארוש
1510
דרך אחת | הרב שלום ארוש

מה הדרך לחזור בתשובה בלי ייסורים?<br />הרב שלום ארוש מנווט אותנו בדרך.<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

לפתוח שערים | הרב שלום ארוש
3241
לפתוח שערים | הרב שלום ארוש

הרב ארוש מסביר לנו בצורה נפלאה איך אפשר לפתוח את כל השערים בקלות<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הכל לטובה | הרב שלום ארוש
1243
הכל לטובה | הרב שלום ארוש

כל מה שקורה איתי בעולם הכל מהשם – והכל זה לטובה!<br />הרב שלום ארוש בשיעור מיוחד לעם ישראל<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש- תמיד אומר תודה
1206
הרב שלום ארוש- תמיד אומר תודה

אם תתן לי או לא תתן לי תמיד אומר תודה!<br />הרב שלום ארוש בחיזוק עצום!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הכל השם יתברך | הרב שלום ארוש
1320
הכל השם יתברך | הרב שלום ארוש

כל מה שקורה בעולם, הכל ברצון השם יתברך, הסבר מדהים מהרב ארוש<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

גן עדן בעולם הזה | הרב שלום ארוש
831
גן עדן בעולם הזה | הרב שלום ארוש

האמונה היא גן עדן בעולם הזה הרב שלום ארוש בחידוש עצום<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

זה אהבה | הרב שלום ארוש
618
זה אהבה | הרב שלום ארוש

מתי הקב"ה אוהב אותך באמת? הרב שלום ארוש בחיזוק מיוחד לחודש האמונה.<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

עולם האמונה | הרב שלום ארוש
2542
עולם האמונה | הרב שלום ארוש

העולם הזה – עולם השכל, תעלה לעולם האמונה ותחיה חיים מאושרים<br />הרב שלום ארוש בשיעור מאלף בינה.<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

אף פעם לא מאחר | הרב שלום ארוש
761
אף פעם לא מאחר | הרב שלום ארוש

אדם המאמין לא מאחר אף פעם, הרב שלום ארוש בחידוש נפלא לחודש האמונה.<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

להלחם על האמונה - הרב שלום ארוש
794
להלחם על האמונה - הרב שלום ארוש

אדם צריך להלחם כל ימי חייו על האמונה!<br />הרב שלום ארוש מלמד אותנו יסוד עצום!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

ימין ושמאל | הרב שלום ארוש
495
ימין ושמאל | הרב שלום ארוש

אדם שיש לו אמונת חכמים יש לו את האמת, הרב שלום ארוש בחיזוק מיוחד לחודש האמונה.<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

לא חייב כלום - הרב שלום ארוש
952
לא חייב כלום - הרב שלום ארוש

השם לא חייב לך כלום!<br />הרב שלום ארוש ביסוד אדיר לחודש האמונה.<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

להרים את העיניים | הרב שלום ארוש
1355
להרים את העיניים | הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש בחיזוק מיוחד לחודש האמונה<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש | בגזירת הבורא
692
הרב שלום ארוש | בגזירת הבורא

אין מי שיכול להיטיב לך או להרע לך בגזירת הבורא - הרב שלום ארוש בחיזוק מיוחד לחודש האמונה.<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

אין לך צרות | הרב שלום ארוש
5136
אין לך צרות | הרב שלום ארוש

איזה צרות יש לך? לך תבקש מהשם שיתן לך רק דבר אחד! מהו הדבר שישנה לך את החיים? הרב שלום ארוש בעצה מיוחדת!!!<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

כללים באמונה | הרב שלום ארוש
1720
כללים באמונה | הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש מלמד אותנו כללים יסודיים באמונה.<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

אור האמונה – הרב שלום ארוש
455
אור האמונה – הרב שלום ארוש

חנוכה זה אור האמונה <br />הרב שלום ארוש בסרטון מיוחד לחג החנוכה.<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

חתימה סופית | הרב שלום ארוש
528
חתימה סופית | הרב שלום ארוש

החתימה האחרונה של השנה היא בחנוכה, הרב שלום ארוש בהסבר נפלא.<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

האור של חנוכה | הרב שלום ארוש
546
האור של חנוכה | הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש בהסבר מיוחד על ימי החנוכה<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

תצא ממסלול החיים | הרב שלום ארוש
706
תצא ממסלול החיים | הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש בחידושים נפלאים על השבת הקדושה<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslevil.activetrail.biz/RAV55 <br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

תזרוק את השכל | הרב שלום ארוש
7619
תזרוק את השכל | הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש מלמד אותנו איך מחזיקים באמונה בלי להבין.<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

מסיפורי הבבא סאלי 2 | הרב שלום ארוש
599
מסיפורי הבבא סאלי 2 | הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש בסיפור מיוחד על הבבא סאלי ליום ההילולא<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

סיפורי הבבא סאלי 1 | הרב שלום ארוש
595
סיפורי הבבא סאלי 1 | הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש בסיפור מיוחד על הבבא סאלי ליום ההילולא<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

מקור הברכה – הרב שלום ארוש
434
מקור הברכה – הרב שלום ארוש

השבת היא מקור הברכה לשאר ימות השבוע!<br />הרב שלום ארוש בשיחה מרגשת לכבוד שבת קודש.<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש – תשמח בעצמך
885
הרב שלום ארוש – תשמח בעצמך

הרב שלום ארוש בעצה הכי טובה לשמחה!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הסוד לשלום בית - הרב שלום ארוש
5354
הסוד לשלום בית - הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש עם סוד לחיים מאושרים<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

תראה את הטוב של אשתך - הרב שלום ארוש
493
תראה את הטוב של אשתך - הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש מסביר איך אפשר להסתכל רק על הטוב בזוגיות ואיך זוכים לזה?<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

ככה השם רוצה | הרב שלום ארוש
1908
ככה השם רוצה | הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש במסר מאלף על האמונה<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

מסיפורי הבבא סאלי 3 | הרב שלום ארוש
582
מסיפורי הבבא סאלי 3 | הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש בסיפור מיוחד על הבבא סאלי ליום ההילולא<br />לשליחת שמות לברכה ביום הילולת הבבא סאלי <br />https://breslev.co.il/lp/3890043/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

שמח בחלקי – הרב שלום ארוש
482
שמח בחלקי – הרב שלום ארוש

לשמוח בחלקי זה לשמוח במצב שלי – הרב שלום ארוש בחידוש מיוחד<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

המתנה הכי גדולה שיש | הרב שלום ארוש
496
המתנה הכי גדולה שיש | הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש מסביר מה הדבר הכי גדול שיש בשבת? מחזק מאוד ומקרב לשבת!<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

כמה אתה אוהב את הילד שלך |הרב שלום הרוש
447
כמה אתה אוהב את הילד שלך |הרב שלום הרוש

הרב שלום ארוש מסביר לנו את גודל האהבה של השי"ת אלינו ומשווה אותה למשהו מאוד קרוב אלינו. מיוחד ביותר!

רק אותה אני רוצה! | הרב שלום ארוש
461
רק אותה אני רוצה! | הרב שלום ארוש

סיפור נפלא על בחורה שבאה לרבי מנדל זצ"ל ומצאה את זיווגה ולא תאמינו בזכות מה...<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

תתחיל לשיר- הרב שלום ארוש
507
תתחיל לשיר- הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש במסר נפלא איך להגיע למעלות נשגבות ולהנצל מכל הצרות של העולם הזה.<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

ביקשת קיבלת!! | הרב שלום ארוש
918
ביקשת קיבלת!! | הרב שלום ארוש

אוצרות השמים פתוחים לפניך לכן כדאי לבקש ביום זה<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

תנצל את היום הקדוש הזה!! |הרב שלום ארוש
836
תנצל את היום הקדוש הזה!! |הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש בעצה טובה איך לנצל את היום הגדול והקדוש הזה יום הפורים<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

אבא אני מבקש!! | הרב שלום ארוש
639
אבא אני מבקש!! | הרב שלום ארוש

לילה שפותחים את שאוצרות השמיים פתוחים ואפשר לבקש כל מה שרק תרצה<br /><br /><br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש | מרור זה חלק מהחיים?
372
הרב שלום ארוש | מרור זה חלק מהחיים?

למה קשה לנו איפה נמצא השם?<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

תשחרר את הרגש שלך! | הרב שלום ארוש
900
תשחרר את הרגש שלך! | הרב שלום ארוש

סיפור מדהים כמה צריך להודות להקדוש ברוך הוא<br /><br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

תעשה את המצווה בשמחה! | הרב שלום ארוש
324
תעשה את המצווה בשמחה! | הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש מייעץ את הדרך להכנות לקראת הפסח הבא עלינו לטובה<br /><br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

איזה מנהיג אתה רוצה? | הרב שלום ארוש
281
איזה מנהיג אתה רוצה? | הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש בשיחה לקראת חודש ניסן<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

כל ההתחלות קשות | הרב שלום ארוש
485
כל ההתחלות קשות | הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש מסביר את הקושי איך להתמודד<br /><br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

רק באהבה ננצח
286
רק באהבה ננצח

נשיא המדינה אירח במשכנו את הרב שלום ארוש<br /><br /><br /><br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש | לזכות לשמירה מיוחדת
279
הרב שלום ארוש | לזכות לשמירה מיוחדת

איך אדם זוכה לשמירה חזקה ללא ייסורים ומלחמות<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

המהות שלי זה טוב | הרב שלום ארוש
519
המהות שלי זה טוב | הרב שלום ארוש

להרגיש רע עם עצמך זה לא אתה!<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הכל לטובתי | הרב שלום ארוש
4568
הכל לטובתי | הרב שלום ארוש

גם כשעצוב לי הכל לטובתי <br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/ <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

מריצים בדיחות | הרב שלום ארוש וגיל ססובר
1726
מריצים בדיחות | הרב שלום ארוש וגיל ססובר

להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

לא יכולים עלינו | הרב שלום ארוש וגיל ססובר
257
לא יכולים עלינו | הרב שלום ארוש וגיל ססובר

להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

האש של רבי שמעון בר יוחאי - תשפ"ג
686
האש של רבי שמעון בר יוחאי - תשפ"ג

להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

למה הקדוש ברוך הוא לא נותן לי? | הרב שלום ארוש
899
למה הקדוש ברוך הוא לא נותן לי? | הרב שלום ארוש

לפעמים אנו לא מבינם למה השם לא נותן לנו הכל הסבר מעניין מאת הרב שלום ארוש<br /><br /><br /><br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

ההצלחה האמיתית. | הרב שלום מזור
115
ההצלחה האמיתית. | הרב שלום מזור

דעת נכונה להתקרב לבורא<br /><br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

"אלקא דמאיר ענני" - הרב שלום ארוש
13770
"אלקא דמאיר ענני" - הרב שלום ארוש

https://breslev.co.il/lp/3954947/<br /><br />"אלקא דמאיר ענני" יום פטירתו וההילולה של רבי מאיר בעל הנס חל ביום י"ד באייר (26.4) <br />השנה בע"ה נוכל שוב לפקוד את קברו של הצדיק ביום פטירתו. <br />שלחו לרב ארוש את בקשתכם לתפילה בציון קבר רבי מאיר

המבחן הגדול באמונה שלנו | הרב שלום ארוש
583
המבחן הגדול באמונה שלנו | הרב שלום ארוש

: "לקב"ה יש מטרה לכאב שלך, סיבה למאבק שלך ותגמול על האמונה שלך. אל תוותר!" <br /><br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

בשביל מה אנחנו חיים? | הרב שלום ארוש
650
בשביל מה אנחנו חיים? | הרב שלום ארוש

לא ייתכן שהסיבה היחידה שאנו חיים היא לאכול ולהרוויח כסף. הרב שלום ארוש ומסר חשוב מאוד לכולם!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

: איפה הטבע נעלם? | הרב שלום ארוש
1139
: איפה הטבע נעלם? | הרב שלום ארוש

איך זה שבן אדם נשאר שלם גם אחרי 120<br /><br /><br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

כל ההתחלות קשות | הרב שלום ארוש
590
כל ההתחלות קשות | הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש מסביר את הקושי איך להתמודד<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

שים שלום | הרב שלום ארוש
3930
שים שלום | הרב שלום ארוש

בימים מטלטלים אלו של מחלוקות וקרע בעם שמרחיקים את הגאולה, הרב שלום ארוש מחזק את קריאתו הקבועה לפעול ולהתפלל בכל הכוח על אהבת ישראל - אהבת חינם.<br />הרב מסביר שרק על ידי אהבת ישראל בדבקות ואהבת כל יהודי כאילו הוא הבן שלך אפשר להגיע לגאולה אישית ולאומית שלמה<br />בימים שאחרי ט' באב יום חורבן הבית, שנחרב בשל שנאת חינם ולפני חודש הרחמים והסליחות, בהוראת הרב אנו מפיצים את התפילה שכל יהודי ויהודיה צריכים להגיד כל יום בדבקות. <br /><br />השאירו פרטים וקבלו מיד את התפילה לאהבת ישראל<br />תפילה לאהבת ישראל לגבר : https://breslev.co.il/lp/4013304/<br />תפילת אהבת ישראל לאישה : https://breslev.co.il/lp/4013245/<br /><br />חילונים, חרדים, אשכנזים, ספרדים - תומכי הפיכה משטרית, תומכי רפורמה משפטית, ימניים, שמלאניים - כולנו יהודים בני אותו עם<br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

אהבה אמיתית !!!!! | הרב שלום ארוש
1603
אהבה אמיתית !!!!! | הרב שלום ארוש

תיאור הרב שלום ארוש בהסבר מה זה אהבה ובהסבר על הגאולה . <br />בימים מטלטלים אלו של מחלוקת בעם שמרחיקים את הגאולה, הרב שלום ארוש מחזק את קריאתו הקבועה לפעול ולהתפלל בכל הכוח על אהבת ישראל - אהבת חינם.<br />הרב מסביר שרק על ידי אהבת ישראל בדבקות ואהבת כל יהודי כאילו הוא הבן שלך אפשר להגיע לגאולה אישית ולאומית שלמה<br />לקראת יום ט' באב, יום חורבן הבית, שנחרב בשל שנאת חינם אנו מפיצים את התפילה שכל יהודי ויהודיה צריכים להגיד כל יום בדבקות. <br />השאירו פרטים וקבלו מיד את התפילה לאהבת ישראל<br />https://breslev.co.il/lp/4013245/<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

תנועת השלום | הרב שלום ארוש
225
תנועת השלום | הרב שלום ארוש

היום אנחנו צריכים ליצור תנועה חדשה בעולם. תנועה שתכריז שהמטרה העיקרית היא שלום. הרב שלום ארוש מעלה יוזמה חדשה.<br /><br />בימים מטלטלים אלו של מחלוקת בעם שמרחיקים את הגאולה, הרב שלום ארוש מחזק את קריאתו הקבועה לפעול ולהתפלל בכל הכוח על אהבת ישראל - אהבת חינם.<br />הרב מסביר שרק על ידי אהבת ישראל בדבקות ואהבת כל יהודי כאילו הוא הבן שלך אפשר להגיע לגאולה אישית ולאומית שלמה<br />לקראת יום ט' באב, יום חורבן הבית, שנחרב בשל שנאת חינם אנו מפיצים את התפילה שכל יהודי ויהודיה צריכים להגיד כל יום בדבקות. <br />השאירו פרטים וקבלו מיד את התפילה לאהבת ישראל<br />תפילה לאהבת ישראל לגבר : https://breslev.co.il/lp/4013304/<br />תפילת אהבת ישראל לאישה : https://breslev.co.il/lp/4013245/<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

מהות השלום | הרב שלום ארוש
5222
מהות השלום | הרב שלום ארוש

כשאדם אוהב משהו הוא רודף אחריו ! <br />בימים מטלטלים אלו של מחלוקת בעם שמרחיקים את הגאולה, הרב שלום ארוש מחזק את קריאתו הקבועה לפעול ולהתפלל בכל הכוח על אהבת ישראל - אהבת חינם.<br />הרב מסביר שרק על ידי אהבת ישראל בדבקות ואהבת כל יהודי כאילו הוא הבן שלך אפשר להגיע לגאולה אישית ולאומית שלמה<br />לקראת יום ט' באב, יום חורבן הבית, שנחרב בשל שנאת חינם אנו מפיצים את התפילה שכל יהודי ויהודיה צריכים להגיד כל יום בדבקות. <br />השאירו פרטים וקבלו מיד את התפילה לאהבת ישראל<br />תפילה לאהבת ישראל לגבר : https://breslev.co.il/lp/4013304/<br />תפילת אהבת ישראל לאישה : https://breslev.co.il/lp/4013245/<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

למה צריך משיח? | הרב שלום ארוש
956
למה צריך משיח? | הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש בהסבר נפלא<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

אל תידפק יש פיתרון | הרב שלום ארוש
35520
אל תידפק יש פיתרון | הרב שלום ארוש

לפעמי מרגישים דפוק עם עצמך ולא יודעים איך להשתחרר מזה<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

רחמים זה תפילה | הרב שלום ארוש
650
רחמים זה תפילה | הרב שלום ארוש

אפילו חרב חדה מונחת על צווארו של אדם אל יתייאש מן הרחמים.<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

למה הזיווג שלך מתעכב? - הרב שלום ארוש
2430
למה הזיווג שלך מתעכב? - הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש בהסבר מדהים למה זיווגים מתעכבים ואיך אתה יכול להבין מה מעכב את הזיווג שלך?<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

בשמחה תמיד - הרב שלום ארוש
821
בשמחה תמיד - הרב שלום ארוש

מי שבשמחה תמיד לא יראה פני גיהנום<br />הרב שלום ארוש בחידוש מיוחד על השמחה.<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

לפתוח את הלב - הרב שלום ארוש
763
לפתוח את הלב - הרב שלום ארוש

מתי הלב נפתח לשמוע דברי חיזוק?<br />הרב שלום ארוש בחידוש מיוחד על מעלת השמחה.<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

ניגון החיים - הרב שלום ארוש
636
ניגון החיים - הרב שלום ארוש

כוחו של הניגון הוא עצום!!!<br />הרב שלום ארוש בחידוש מיוחד ומשמח.<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

גדול הוא השלום – הרב שלום ארוש
771
גדול הוא השלום – הרב שלום ארוש

מה הוא כוחו של השלום?<br />הרב שלום ארוש בעיצה מיוחדת לשום בית אמיתי וטוב!<br /><br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

גם כשלא מבינים- זה לטובה!
1229
גם כשלא מבינים- זה לטובה!

הרב שלום ארוש בסיפור מיוחד על רבי נחמן מהורדנקא והתלמידים שלו שהתעכבו לפני שבת בדרך והסוף של הסיפור מיוחד ומלמד<br /><br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

ה'ברכו' הראשון - ההבטחה של רבינו | הרב שלום ארוש
606
ה'ברכו' הראשון - ההבטחה של רבינו | הרב שלום ארוש

רבי נחמן מברסלב מבטיח שכבר בברכו הראשון<br />הוא מעביר את חסידיו לשנה טובה ומתוקה.<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

שופט כל העוצם | הרב שלום ארוש
13539
שופט כל העוצם | הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש בהסבר נפלא על התשובה<br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

בידים טובות | הרב שלום ארוש
578
בידים טובות | הרב שלום ארוש

לא סתם אמונה מהי אמונה אמיתית ?<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש - חודש התודות - מאירים את העולם בתודה
18004
הרב שלום ארוש - חודש התודות - מאירים את העולם בתודה

מאירים את העולם בתודה עם הרב שלום ארוש וברסלב ישראל✨<br />הכנסו לקישור והשאירו פרטים ונשלח לכם ללא עלות את אחד מספרוני התודה של הרב ארוש.<br />https://breslev.co.il/lp/3818358/<br /><br />חודש כסליו הוא חודש התודה וההודיה של הרב שלום ארוש וברסלב ישראל<br />במהלך החודש נשתף סרטונים בהם הרב מספר על ניסים שקרו לאנשים שאמרו תודה גם על הטוב וגם על מה שפחות טוב. נשתף ציטוטים מתוך ספרוני התודה של הרב וגם נחלק ספרונים על מנת להפיץ את האור ואת התודה לכל העולם <br /><br />🎇 חלוקת הספרונים מתאפשרת בזכות תומכים יקרים שמסייעים לנו להפיץ את אור התורה 🎇<br /><br />✨ שתפו את המסר וזכו למצוות ✨<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslevil.activetrail.biz/RAV55<br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א - https://breslev.co.il<br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו - https://www.facebook.com/RavShalomArush<br />לעמוד האינסטגרם שלנו - https://www.instagram.com/rav_shalom__arush/

אור האמונה🕯 אור הצדיקים!!🕯 | הרב שלום הרוש
196
אור האמונה🕯 אור הצדיקים!!🕯 | הרב שלום הרוש

הרב שלום ארוש בתחינה נרגשת לפני הדלקת נרות החנוכה!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש | השמירה העליונה
140
הרב שלום ארוש | השמירה העליונה

שמירת השבת מפלת רשעים, כל אחד ואחד יקבל על עצמו שמירה מיוחדת זו : ''הריני מקבל על עצמי לשמור שבת''<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש | לקבל את האור של חנוכה זה החלטה שלך!
203
הרב שלום ארוש | לקבל את האור של חנוכה זה החלטה שלך!

#shorts <br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש | לקבל את האור של חנוכה זה החלטה שלך!
301
הרב שלום ארוש | לקבל את האור של חנוכה זה החלטה שלך!

להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש | יהודי שסיפר 40 שנה הייתי עיוור והתרפא
337
הרב שלום ארוש | יהודי שסיפר 40 שנה הייתי עיוור והתרפא

הרב מספר לנו על יהודי שאמר 40 שנה הייתי עיוור ועכשיו נפקחו עיניי<br />תקשיבו לסיפור המטורף מכמעט עיוורון לריפוי מוחלט.<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש | תשעה חודשים של אורות
409
הרב שלום ארוש | תשעה חודשים של אורות

בכח הימים הגדולים של אור חנוכה בן אדם יכול לשנות לטובה את כל הנגזר מלמעלה,<br />לכן בן אדם צריך ללכת בשירות ותשבחות לבורא עולם וכך יתמתקו כל הדינים<br /><br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש | חנוכה- הרגע הגורלי
620
הרב שלום ארוש | חנוכה- הרגע הגורלי

#shorts ההזדמנות שלך לשנות את הכל לטובה!!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

איך לחיות בבריאות הנפש? | הרב שלום ארוש
2080
איך לחיות בבריאות הנפש? | הרב שלום ארוש

שאני מבין שאני בייידים של בורא עולם ואני מבין שהכל ממנו ככה אני מחזק את האמונה שלי שהיא בריאות הנפש שלי<br /><br />ארועי ה7.10 ומלחמת חרבות ברזל קשה לכולנו. <br />כולנו נתונים בחרדה, בעצב עמוק, בדאגה לחיילנו בעזה ובפחד<br /><br />הרב שלום ארוש, שר החיוך והאמונה הורה לחסידיו לפתוח מוקד חירום על מנת לסייע לכל יהודי עם הקושי שבהתמודדות עם המצב הכל כך קשה שאנו נמצאים בו. <br /><br />אל תהססו לכתוב לנו ואחת מאנשי או נשות סיירת האמונה של הרב יצור קשר ויציע כמה מילות מחזקות, יעביר ברכה לרב או יציע את אחד מספרוני האמונה משנה החיים של הרב ללא עלות במשלוח עד הבית. <br /><br />הכנסו לקישור.<br />https://breslev.co.il/lp/3892628/

הרב שלום ארוש- הצדיק הבבא סאלי פועל ישועות בכפל כפליים למי שפועל בשבילו
1828
הרב שלום ארוש- הצדיק הבבא סאלי פועל ישועות בכפל כפליים למי שפועל בשבילו

#shorts <br />הצדיק הבבא סאלי פועל ישועות בכפל כפליים למי שפועל בשבילו<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש- נס הפלא בכוס התה של הבבא סאלי
470
הרב שלום ארוש- נס הפלא בכוס התה של הבבא סאלי

הבבא סאלי האמין רק בהקב"ה ולא בדרכי הטבע<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש | גם בפעם המיליון
252
הרב שלום ארוש | גם בפעם המיליון

#shorts הקב"ה אף פעם לא צוחק על מי שיגיד אני מתחיל מחדש, גם בפעם המיליון!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש | רק תבקש
238
הרב שלום ארוש | רק תבקש

תכין כלים לשפע, הקב"ה רוצה לתת לך!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש | המנגינה שמגינה מצרות
248
הרב שלום ארוש | המנגינה שמגינה מצרות

#shorts הרב ארוש בתגלית מעניינת שלא ידעתם על מוזיקה!<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש | המנגינה שמגינה מצרות
354
הרב שלום ארוש | המנגינה שמגינה מצרות

הרב שלום ארוש במסר מעניין לקראת שבת שירה<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש | שיהיו פירותיך מתוקים כמותך
298
הרב שלום ארוש | שיהיו פירותיך מתוקים כמותך

כל החינוך וההצלחה של הילדים מתחילה מההורים. <br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

הרב שלום ארוש | תן חיוך- גם בלי סיבה
164
הרב שלום ארוש | תן חיוך- גם בלי סיבה

החיוך שלך יכול להשפיע ולשנות חיים ואתה אפילו לא יודע כמה.<br /><br />להתייעצות עם הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il/lp/3820812/<br /><br />בקרו באתר האינטרנט שלנו בנשיאות הרב שלום ארוש שליט"א -<br />https://breslev.co.il <br /><br />לדף הפייסבוק הרשמי שלנו -<br />https://www.facebook.com/RavShalomArush <br /><br />לעמוד האינסטגרם שלנו -<br />https://www.instagram.com/rav_shalom_... <br /><br />אהבתם?! אל תשכחו לשתף חברים ולעשות לייק

2
3
4
5
6

הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש (נולד בכ' בניסן ה'תשי"ב, 15 באפריל 1952) הוא רב ישראלי הנכלל בין רבני ברסלב, ראש "מוסדות חוט של חסד" לחוזרים בתשובה